Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HardGamer 2 Verdata.mul

SmBg

Öne çıkan mesajlar

Evet elinde Hg2 verdatasaı olan varmı? Yada hala biryerden indirme imkanım varmı? Aylardır arıyorum ama bir sonuc yok bulamadım ( Hata yılar :) ) Bendeki yedeyi diskimin Fat'i uctuğu için gitti :( Elinde olan varsa yada nerden indire bileceyimi bilen varsa bana yardımcı ola bilirse çok sevinirim
Sosyal ağlarda paylaş

kendin ne güzel diyosun, script ile alakalı bir bölüme sen gidip başkalarına ait olan dosyaları sömürüp kullanıcam nerden indirebilirim diye data dosyalarını istersen o bölümle alakası olmaz :) patide onunla ilgili bir bölüm de yok, ben de garbage'a attım. silsem yenisini açıyosunuz çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

thelegbra said:
kendin ne güzel diyosun, script ile alakalı bir bölüme sen gidip başkalarına ait olan dosyaları sömürüp kullanıcam nerden indirebilirim diye data dosyalarını istersen o bölümle alakası olmaz :) patide onunla ilgili bir bölüm de yok, ben de garbage'a attım. silsem yenisini açıyosunuz çünkü.

Baskasına ait dediğin dosyadan kastın nedir sömürmek nedir bir açıklarmısın Hg2 verdatası kastediyorson o bir kere Hg falan ayit deyil ne kadardır bu işlerdesin bilmiyorum ama bu konu tamamen scp ile alakalıdır ve paticik te bu konunun tek acılacak olan yerde orasıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:
istediğin şeyi aldıktan sonra bir daha gelmeyeceksin değil mi bu foruma? hepiniz aynısınız

sdf

Evet bundan sonra bu raya gelmeyeceyim. Paticik ben uramayalı çok küstah bir yer olmuş çıkmış. Eski günleri bir yad edeyiğ dedim ama ne mümkün
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...