Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mandreke black pearl blood moss

_Mikael_

Öne çıkan mesajlar

Bazı gece programları vardır hani üstte parça çalar, allta milletin yolladığı mesajlar gösterilir.. Orda Koşun brit mezarı pklar bastı mesajını görünce çok gülmüştüm :)

Dial up la iken laga girdi mi: LAGGGGGGGHHHH ASDASFASDFAS yazmayı çok severdim.. Veya save atılırken SAVE ZUZUZUZUU gibi..

Dial up ile giant kesmek ne sinirdi be.. Laga girdiğin zaman giant ile aramdaki mesafeyi hesaplardım ölmeden çıkabilirmiyim diye :(
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:
"buy bank guards" diye bi macro vardı herkeste, paso flood geçiyolardı, ben de hep merak ediyodum bu kadar insan banka güvenliği satın alıp naapçak diye.

Hahhahahahahah evet aynısını yaşamıştım,Origin Systems INC,may you rest in peace.(okursanız kafiyeli de olur hem)
Sosyal ağlarda paylaş

Kablo.net'in ateş pahası olduğu dönemlerde,İstanbul'dan bir eleman için sana char kasarım,itemda veririm ama modem paramı ve bağlantı ilk ücretimi öde demiştim.Kabul etmişti,edit itemları dayadık çocuğa account'ı yandı sanırım =].Ama bi tek modem koparabilmiştim,sene 2001 @Nbl =].Bu gibi enstantaneler yüzünden ticari bir anısı var Uo'nun bende...Ama Snn ve Horselords'lara giriştğimiz O/C günlerini unutmam.Güzeldi bre
Sosyal ağlarda paylaş

sanane'de kankardeşler guildindeyken ben, Eşkiya ve Dark die iki eleman vardı, baş düşmanlardı guildin. Günde fix kapışırdık bi kere hatta ünlüydük bunlarla biz baya. halbuki tek olayımız potion bug'ı kullanmamızdı :D bizim guild + bu iki kişi dışında potion bug'ı yapan kimse yoktu. Birbirimizi asla kesemezdik, ama birbirimiz dışında bizi kesenlerde anca clientımız çökerse keserlerdi.
Sosyal ağlarda paylaş

potion dedimde,

F1
Lastobject
Lasttarget

*double click to explotion potion*

F2
Targetnext

F1 basılı tut. Köprü'de hele tanıdık biriyse, 2-3 tur koşuodu 1*0591* adam arasında. 1*0591* adet expo patlıodu aynı anda.

hatta hatta

bought pack llama.
125 explotion potion'ı doldur.
DROP ALL
*kabooom*
Sosyal ağlarda paylaş

Voys said:
potion dedimde,

F1
Lastobject
Lasttarget

*double click to explotion potion*

F2
Targetnext

F1 basılı tut.

kimden duymuşsun bilmiyorum da sallıyon kankut. yaşamadıgın belli o olayları.
çantanın köşesine 0.1 alchemy ile yapılan lesser exp.'ler dizilirdi.
paralyze scroll'u ile an ex por atılırdı. sonra çantanın köşesindeki zilyon lesser explosion'a odaklanılır sürekli tıklanır bi yandan last target'a abanılırdı. hey yavrum hey.
Sosyal ağlarda paylaş

işte bug oydu zaten. attıgın zaman patlayana kadar goruodu o potion'ı. 3 2 1 derken basılı tuttugun kadar potion dızılıodu adamın altına. koşarsa da arkasında potion çizgisi oluşuodu. o çizgideki herkes patlıodu. biz lesserda degıl direk greater kullanıoduk.

onu bunu geçte sana managerzone da attıgım mesajı cevaplasana sen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...