Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SORULAR

avmfv

Öne çıkan mesajlar

avmfv said:
Şimdi cahilliğimi mazur görürseniz bi kaç soru soracağım.
1-Oyunda Prestige classlar kalktı mı?
2-Bar fight da kaldırılanlar arasında mı?
3-Başka vaad edilip te kaldırılan şey var mı?
Şimdiden teşekkürler.

1-kalkmadı kalksa bana haber verirlerdi :p sadece crafting değişti sanırım
2-bar fayt olmazsa oynamam,
3-vaad edilenlerden kalkanlar lich karakteri oldu.necromancere katılmış özellikleri, ayrıca lich herald of xotli ye cok benziyormuş bahanesi bu
saol teşekkürler için görüşürüz sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

1-Oyunda Prestige classlar kalktı mı?
- degisiklige ugradı ama kalkmadı , gerçi henüz böyle bişey yada proffession ile ilgili birşey göremedim oyunda..

2-Bar fight da kaldırılanlar arasında mı?
- bar bölgeleri henüz ölü bölgeler gibi duruyordu , bar fight ile uzun suredir bi aciklama yok bilmiyorum durumunu en azından hic görmediğimi söyleyebilirim.
ama alta soyle bi not düsmekte fayda var ,tavernlerin iç dizaynı sanki "henüz" bir bar kavgası bitmiş gibi yani dağılmış masalar fln var.

3-Başka vaad edilip te kaldırılan şey var mı?
yanlız söyle gerçekler de war :
* player citylerin izi yok
* proffessionlar mevcut degil
* ah (auction house) sistemi mevcut degil oyun icin ekonomi henüz yok
* mail servisi yok (olucakmıydı bilmiyorum)
* demonologist dısında "hazır" diyebileceğimiz class yok
Sosyal ağlarda paylaş

eregorn said:
Bar fight?

Tavern ler instanced oyunda. Basit bir kaç vendor, gece yi geçirmek için uyuyacak oda ve hali ile alkol tüketebileceğin bir bar mevcut için de.

Conan lore un da bar kavgaları pek ünlüdür hatta çoğu çizgi roman serilerin de en az 2 cilt(no veya kitapçık vs.) uzun uzun bar kavgalarını anlatır. Çoğunda ayakta kalan son adam conan olur, sabahına da askerler (bir iki tane asker dövmeden hayatta uyuyamaz conan tavern de) tavern i basar veee diğer cilt de macera gerçekten başlar.

Oyuna bunu koyalım demiş funcom daki amcalar, alkol tükettikçe attack power ları artsın player ların ama attack rating leri düşsün , daha zor vurabilsin falan gibi şeyleri de akıl edip mini game tadında birşey ortaya attılar. General beta da , tech beta da daha ben görmedim bar kavgası :)

İnşallah olur tabi, bekleyelim gorelim.

GR
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
fazla ağır kaçıcak belki ama 2 aylık bi general beta süresi sonunda söyleyebileceğim tek şey : bu oyun olmaz abi fena patlicak böle ışıklı ışıklı patlicak hemde :P isteyen ilk 2 kişiye 2 adet general beta acc verebilirim =) (evet haywanım 2 general beta account kazandım huhaauhesjkahe)
Sosyal ağlarda paylaş

bana ver pls b@b the k3nk. Ehehe şaka bir yana gerçekten çok sevinirim 1 tanesini yollarsan.

Bu arada oyun bugün itibariyle gold olmuş, norveçlilerin yalancısıyım dediklerine göre bir interview'de bir developer'ın takvimi gözüküyormuş işte 8 nisan aoc goes gold gibi bir şey yazıyormuş.
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:
fazla ağır kaçıcak belki ama 2 aylık bi general beta süresi sonunda söyleyebileceğim tek şey : bu oyun olmaz abi fena patlicak böle ışıklı ışıklı patlicak hemde :P isteyen ilk 2 kişiye 2 adet general beta acc verebilirim =) (evet haywanım 2 general beta account kazandım huhaauhesjkahe)

patlayacak mı? o kadar mı kötü?
Sosyal ağlarda paylaş

cok cabuk sıktı , güzel yanları kesinlikle var ancak vaadettikleri gibi , devrim niteliğinde bir mmorpg olamayacak , yani nası tarif ediim , ekstra über diyebileceğimiz bir yanı yok , "2008" release tarihli bir mmorpgde olması gereken çoğu şey var ama hakkını yemiyelim =) (climbing , player city vs.)

ama bağlantı problemleri , latency problemi , sistemin halen unstable olması (inanılmaz ram yiyor) ve sayısız bug ile ilk cıktığında pek de alınası bi oyun olacağını sanmıyorum , oyunun patlamasını engelleyebilecek tek şey , hızlı bir şekilde iyi bir community kurmasına bağlı olduğunu düşünüyorum aksi halde zor yani =) 1 2 ay da sıkıldım oyundan böyle diyebilirim hele ki lvl 50-60 ı geçen oyuncuların söylediği şey oyunun daha high end content diyebileceğin lvl 60-80 dönemi hazır bile değil , hazır hali böle ise 5 para etmez diyorlar (ilk 20 lvl harika bir destiny quest zincirinden sonra baslayan 5 tane köpek kes kuyruunu getir 10 tane kurbaa bacagi questleri ile doluymuş diye duydum 50+ sonrası)
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
3-4haftaki techical betadan beri serverlarda login ve loading problemleri vardı bu sorunu kucuk patchlerle çözemediler bundan dolayı 6gblık bir patch cıkardılar kısacası oyunu tamamen yeniden çektirttiler.Şuan bu büyük 2 sorunu aştılar oyunun çıkış tarihi konusunda benimde kaygılarım var.
Crafting yeni açıldı ve birçok bug var.
Classlarda denge yok.
Featlerın %50si buglı
Hazırlanmamış haritalar var ve hazırlananlarda cok bug var
Melee classlar ranged classlara karşı hiçbirşey yapamıyor devler için en sorunlu kısım bu aoc'u aoc yapan en buyuk özellik combat sistemi melee classlar ranged classların yanına gidebildiğinde ancak az tuşla combo vuruşları yapabiliyorlar yoksa target alıp başını gidiyor.Buda şuanlık pvpyi bitiriyor
Oyunun en buyuk artısı ise cok ilgili bir staffı var forumlarda ve oyunda surekli aktifler fikir alıyorlar ilgileniyorlar birşeyler düzeltmeye calısıyorlar.Yukarda yazıldıgı gibi lvl 20ye kadar güzel bir oyuna giriş questi var ondan sonrada belli lvllarda bu ana queste dvm ediyorsunuz.Lvl 40dan sonra oyun zevklenmeye başlıyor bineğe binebiliyorsunuz ortalarda şopar gibi koşturmak sıkıyor bir süre sonra.yukarda söylenenin aksine oyun 50den sonra daha iyi oluyor.
Illegal arena questleri başlıyor
Tarantia noble districtte villa questleri başlıyor vs vs.
60-80 mekanları adam akıllı hazır değil ve birçok problem var yavaş yavaş düzeleceğine inanıyorum örnek olarak wowu alırsak betada adam akıllı instance yoktu ubrs oyun cıktıktan kaç ay sonra açıldı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...