Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Flas..Flas... Durex turbanli prezervatif uretmeye baslamis..

Recall06

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar her basa bir turban akimindan etkilenen durex firmasi uretimini turkiyede yapacagi bir prezervatif cesidi uretimine baslamis..

Model kisaca eski modeller ile ayni ozellikleri tasiyor ancak en super noktasi.. Bas kisminda bir turban bulunmasi..

Durex firmasi CEO sunun yaptigi aciklamaya gore, bas kapatmanin moda oldugu bu gunlerde artik bizde kullanicilarimiza turbanli modelimizi sunmaktan gurur duyuyoruz demis...

Chp den gelen acikla ise bunun gericilerin mahalle baskisi sonucu olusmus laiklik karsiti bir davranis oldugunu ve bu konuyu danistaya goturceklerini bildirmisler.

MHP bu konudaki sessizligi surmekte karar imis...

Akp cephesi ise turbanin universitelerden sonra prezervatif kutularinin icine girmesinden oldukca memnunmus... Fakat basbakanin 3 cocuk lazim yoksa kururuz demesi ile celistigi icin prezervatif firmasina tebrik karti yollamamislar..
Sosyal ağlarda paylaş

insanlar birbirleri hakkında hassas olduğu konularda madem yanlış anlaşılıyor , o konu üzerinde .okunu çıkarmadan mizah ve espiri yapmaya çalışsın o zaman .

ben de ona değer gösterdiği bir şeyle ilgili espiri de yaparım bir sorunum olmadığı halde.

bu bahanesi olamaz.
fakat bunu anlatamadık insanlara .

bu başlıkta da garip bir şey yok aslında .din batıyor insanlara.olay o.aşırı hem de.
Sosyal ağlarda paylaş

Tabi sen dinden esittir TURBAN algiliyorsan epic failure sun der gecerim ...

Allahamina binlerce kez sukur olsun muslumanim ama sizin gibi TARIKAT KUSU degilim..

Seyhimin dizi dibinde yasamiyorum.. Kafama taktigim bez parcasi ile ovunmuyorum..

Islamiyite 3 kurusluk bir bez parcasi yuzunden degersizlstirdiniz.. Rusvet sizde adam kayirma sizde harama el uzatma sizde na mahreme bakmak sizde..SIZDEN OLMAYINI YOK ETMEYE CALISMAK sizde... haksiz hukuksuz davranmak sizde.. VATANINI EMPERYALISTLERE SATMAK sizde..

Siz sadece kendinize demokratsiniz O kadar .. Bu ULKE icin KAYIPSINIZ...

Siz derken turbani siyasal somge yaparlari kast ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Allahamina binlerce kez sukur olsun muslumanim ama sizin gibi TARIKAT KUSU degilim..

müslümansan kuran'ın her ayetine inanıyorum demek bu .
kuran'ın bir ayetini reddediyorsan değilsin müslüman .
basit bu kadar.

nur suresindeki malum ayeti cesitli meallerden ve din adamların bakacaksın , sonra bana sen tarikatcısın ben müslümanım ayağı çekeceksin.

artist.hem terbiyesiz hem artist .
Sosyal ağlarda paylaş

Terbiyesiz artisim ben aynen oyle..

Ben senle simdi kuranda turban vardir yoktur tartismasina girmem cunku sen her ayeti kabul etmiyorsan diye lafa giristin..

Ha ben okudugumda BASH kelimesini gormuyorum orda gogusu kapatmayi goruyorum ama dedim ya bu konuda asla tartismam...

Tut ki ben haksiz olayim ALLAH sanami soracak kim musluman kim degil..

GIRMEYIN KARDESIM ALLAHLA KUL ARASINA
diyoruz butun sorun bu halen ayni geyigi yapiyorsun diyorsun sen musluman degilsin RUHBAN sinifi YARATTINIZ a.q

Ha vatikanda dinden aforoz eden papaz ha siz ayni kefende yargilanacaksiniz...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...