Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gülbahar Sk / Kozyatağı ?

di

Öne çıkan mesajlar

Selam,

Akşam gitmem gereken bir adres var fakat google maps'de bulamıyorum bir türlü. Bayar Cd. Gülbahar Sk. diyor adreste, KVK Plaza'nın karşısındaymış gideceğim yer fakat Bayar Caddesi'ni bulmama rağmen Gülbahar adlı sokağı bulamadım.

Bana Google maps'de gösterebilir mi bilen biri ? Bir de Beşiktaş'tan nasıl giderim diye soracağım mümkünse :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya da 112 ye binip sahrayıcedid'te ineceksin durağın ismini hatırlamıyorum ama durağın arka tarafında dürümcü ön tarafında da cami var göztepe benzincinin çok az ilersinde bi durak var ( eğer göztepe benzinciyi biliyosan :) )işte o dediğim duraktan sonraki ilk durakta iniceksin. sonrasınıda sora sora bulursun rahat bi şekilde
Sosyal ağlarda paylaş

hatta bir önceki durağın yolun senin geleceğin tarafında durağı varsa daha iyi. daha az yürürsün.

Şöyle diyelim o zaman. Kule var bi tane. Kulenin altında İş bankası ile vakıfbank var görmemen imkansız gibi birşey zaten. Onları geçtikten sonra in. Görürsün zaten KVK Plaza'yı olmadı sor :)

güncelleme: kulenin altında bankalar var. Görürsün zaten ya İŞ yazıyo bi de vakıfbankın logosu var. Bir de dikili tabeleları filan var. görmemek imkansıız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...