Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Inter - Liverpool (11 Mart 2008 Salı 21.45)

SturmVogel

Öne çıkan mesajlar

Torresin kesin golu var demistim. Ben biliyorum bu isi lanet olsun.

Bu arada gercekci olalim, fenerin cidden shalke dahil herkese karsi sansi cok zor... Fenere ama buyuk takim gelsin istiyorum, deneyim kazanmali ve bu deneyim anca buyuk takimlara karsi oynayarak kazanilir, bir de Fenerin buyuk takimlara karsi daha iyi motive oynadigi gercegi var, bunu unutmayin.

Tabi tarihi fark ta yiyebilir... gecen sene roma yanilmiyorsam bu civarlarda bir 7-1 yemisti man utddan... herkes mumkundur, bugun ibo cok kacirdi mesela, onlari atsaydi inter gectiydi, ki normalde atiyor bunlari.

HAyirlisini dileyelim hayirlisi olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

estetik açıdan ümitin dönüşleri ve şutları çok güzel fakat ümit hissederek yapıyor.. torres ise hem teknik hemde bilinçli vuruyor toplara o açıdan dedim.

büyüklük kıyaslaması değil olay.. büyüklük kıyaslamasına girersek ohoo :P

ama evet çok tutarsız ve saçma bir cümle olmuş :D maç heyecanındandır.. gol atınca elim ayağıma dolaştı.
Sosyal ağlarda paylaş

iyi ldu ya intere beter olsunlar. son 2 haftadır ligde yatırıyolardı kuponları iddaa da. umarım ligdede şampiyon olamazlar. bu arada umarım fenerede shalke çıkar. shalkeyi eleyebilecek güçte bi takım fener. umarım yarı finale çıkarlarda hem ülke puanımız artar hem bizim gs li yöneticiler adam gibi çalışmaya başlar fenere yetişebilmek için , devamlı maziye bakmak yerine.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...