Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

piercing yaptirdim ahu

tunca

Öne çıkan mesajlar

Ya özentilik bu yaşlarda başlıyo bak bu çocuk 2 sene sonra tam bi özenti olur ben size söyliyim. Yazık valla ailesinin yaptırmaması gerekirdi böyle şeyleri. Herşeye kendi karar verebilecek,tam bilinçli bir yaşta olsaydı demezdim özenti ama durum böyle... Yapma yavrucum yazık etme kendine.[signature][hline]Kolayoyun Cloxinia UO Shard
-----------------------------------------
Crosby,Stills,Nash & Young
Sosyal ağlarda paylaş

sensible, ozentilik her bireyde genc yaslarda olur senin o gitari calman bile buyuk olasilikla 'ozentilik' sonucudur, milletin ben metalciyim demesi de ozentilik sonucudur
ozentiligi kotu anlamda kullanmiyorum
hatta buna model alma derler (lise psikoloji kitabi), insanlar genc yasta cevresindeki ya da gordukleri bazi kisileri ornek alir.
piercing'i yasaklamalari o ozentilige ne kadar care olur sence?

her neyse tunca sana gelince gule gule kullan ama bana kalirsa pek oturmamis ya da belki resimlerde kotu cikmista olabilir..[signature][hline]-->Four String Magic<--
In the long run we're all dead
Sosyal ağlarda paylaş

son noktaya akıl yaşta deil baştadır diyerek koysam da bu olayda bu atasözünün pek bi anlamı yok gerçi eheh[signature][hline]Gitar Nubisi
------------
Catdog, 01 January 2004 13:15 tarihinde pazar alanında demiş ki:
burası satış sitesi değil yanlış yerde ilan vermişsin
Sosyal ağlarda paylaş

Yok yok Tuncaya laf yok, o şirinlikle ne yapsa yakışır ona :)[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
green_martian, 28 January 2004 09:17 tarihinde demiş ki:
sensible, ozentilik her bireyde genc yaslarda olur senin o gitari calman bile buyuk olasilikla 'ozentilik' sonucudur, milletin ben metalciyim demesi de ozentilik sonucudur
ozentiligi kotu anlamda kullanmiyorum
hatta buna model alma derler (lise psikoloji kitabi), insanlar genc yasta cevresindeki ya da gordukleri bazi kisileri ornek alir.
piercing'i yasaklamalari o ozentilige ne kadar care olur sence?

her neyse tunca sana gelince gule gule kullan ama bana kalirsa pek oturmamis ya da belki resimlerde kotu cikmista olabilir..

ben metalciyim diyen zihniyetin ben zihnine şaşarım metalci adam (tarzına göre) ne tarz dinlediğini söylemez!

metalci adam once karşısındaki adama hangi tarz dinlediğini sorar öğrenir susar eğer karşısındakide sorarsa anca söyler!

ben metalciyim dersen özentinin daniskası olur bu

Metalci adam asla piercing yaptırmaz uzun saç siyah tişört kot pantolon takılır (isteğe gore montlarda deri olabilir)

metalci adam küpe takmaz (gerçi buda piercing e giriyor)

metalci adam şekilden şekile girmez ağır olur sakallı olur

metalci adam (yada kızlar) makyaj yapar

metalci adam saçlarını sabunla yıkamaz :lol:

metalci adamın metal dinlemesi icin illa enstruman calması lazım değil

metalci adam sesi son sese dayar distörşını sona vurur gitarı çığırtır

metalci adam davula yumuşak vurmaz vurdumu herkezin duyacağı şekilde vurur

metalci adam satanis değildir

metalci adam'a satanist gözüyle bakanları agaaniigii

metalci adam....

ehueheu yeter sanırım bu kadar ROCK METAL FOREVER![signature][hline]morning morning where are you going?
Sabah sabah nereye gidiyorsun?
Frp-tr.net
Aysikyu
Sosyal ağlarda paylaş

özentilik kavramı çok saçma bişey. insan yapıp beyendiğibişeyiha başkasından görmüş ha kendisi düşünüp yapmış. ayrıca benimle ilgili hiçbişey bilmeyen insanların özenti demesi çok saçma geldi hayır çok umrumda olduğu için söylemiyorum yukarda dedim benim beyenmem yeter diye =)
güzel olmamış beyenmedim diyenlere lafım yok renkler ve zevkler diyorum tekrar =). ama sen bi kaç sene sonra tam özenti olursun gibi bişey söyleyen insanın iq seviyesi düşüktür,kendisi yapamıyo diye gıcık olmuştur, özentilik komplexi vardır falan filan

[Bu mesaj tunca tarafından 28 January 2004 16:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Erutan, 28 January 2004 13:23 tarihinde demiş ki:
ben metalciyim diyen zihniyetin ben zihnine şaşarım metalci adam (tarzına göre) ne tarz dinlediğini söylemez!
metalci adam once karşısındaki adama hangi tarz dinlediğini sorar öğrenir susar eğer karşısındakide sorarsa anca söyler!
ben metalciyim dersen özentinin daniskası olur bu
Metalci adam asla piercing yaptırmaz uzun saç siyah tişört kot pantolon takılır (isteğe gore montlarda deri olabilir)
metalci adam küpe takmaz (gerçi buda piercing e giriyor)
metalci adam şekilden şekile girmez ağır olur sakallı olur
metalci adam (yada kızlar) makyaj yapar
metalci adam saçlarını sabunla yıkamaz :lol:
metalci adamın metal dinlemesi icin illa enstruman calması lazım değil
metalci adam sesi son sese dayar distörşını sona vurur gitarı çığırtır
metalci adam davula yumuşak vurmaz vurdumu herkezin duyacağı şekilde vurur
metalci adam satanis değildir
metalci adam'a satanist gözüyle bakanları agaaniigii
metalci adam....

ehueheu yeter sanırım bu kadar ROCK METAL FOREVER!

Bunu,bunu,özellikle bunu,ayrıca metalci olmanın kuralları (!) için bunu,son olarakta bunu okumanı şiddetle tavsiye ediyorum.

Titre ve kendine gel.[signature][hline]He shall appear to thee and thou shall know him.He is no son of God, he is the son of the earth.
Facito aliquid operis, ut semper te Diabolus inveniat occupatum.
Sosyal ağlarda paylaş

güzel güzel gençlerde gelişme var :P[signature][hline]Dionysus is the son of the god Zeus and the mortal woman, Semele .She's killed by Zeus' lightning bolts while Dionysus is still in her womb. Dionysus is rescued and undergoes a second birth from Zeus after developing in his thigh.
Hestia...
Msn = [email protected]
En Sevdiğim Kedi Sol Dışa En İyi Oturan Kedidir...
Sosyal ağlarda paylaş

PinK'in dediğine katılayım...

Evet bakışların masum...Yani bir kirlilik yada bir düş kırıklığı donukluğu yok ama zamanla o donukluğu alıcak gözlerin ee zaman bu donuk bakışlardan hoşlanıyor...[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...