Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bilemezsin..

Mike

Öne çıkan mesajlar

ps: 2 gün önce yazdım. krizlerin ardından saçma olabilir. sadece paylaşmak istedim.. yaşadıgım duyguları.

ben..

yazıyorum yıne bu gece.. seneler sonrasının ardından, xanax atıp sakinleşmeye calısıyorum.

ben..
evlenme hayallerı kurdugum kız arkadasımın, adının kahpeye cıkmasına yanıyorum..
ben onu öylesiye seviyodumki..

öylesine seviyorumki..

belki yaşından belki taşından.. bunu okuyan gene ne saçmalamış dicek.. biliyorum.
sadece duvarlarla konuşmaktansa, yazmak istedim benden sonra biri okur diye.
belkide okumaz.
bilmiyorum..

bildiğim tek şey ellerim ve ayaklarımı cok zor hissediyorm. gözlerımden dusen damlalarla bunları yazıyorum.
sana karsı duydugum yuce sevgiyi nefrete dönüstüremıyorum. nolursa olsun bunu yapamıyorum..

hayatımı adadığım, işte bu dediğim uyurken saçını okşadığım, tenine değerken uyurken başında ağladıgım.

Sırf hayallerimi duymasın diye uyumasını bekleyip hayallerimi ona anlattığım biri..

o, bu değil.. buna ınanmıyorum.. o yaptıklarını, o yapmıyor.. bunu biliyorum.

aslında benim meleğim şuan uyuyor. uykusunda uyanınca her zamanki gibi "seni seviyorum kocacım" diye öpücek koklayacak biliyorum.
o benim canım.. o benım kanım.. benım kanım, başkası ıcın dökulmez evet. kesin bu o değil diyorum..

başını okşadığım, saatlerce başında beklediğim , onun için mektuplar yazıp gönlünü almak ıcın hayatımı feda ettıgım
kişi değil o biliyorum o değil bunları yapan.

bugun ölmüş olan babannemin, tek bildiği "gelinim" dediği kız değil.
Uğruna ailemi karşıma alıp seviyorum dıye haykırdıgım, evlenıcem dıye haykırdıgım kız degil..
gözümden sakındıgım, ne ısterse ypamaya calıstıgım degil..
o sıcacık vucuduna sarılıp sabah kalktıgımda gunaydın askım dıyıp sarıldıgım kız değil..
aileme "evlenicem karısmayın" diye karsı cıktıgım değil..
o benım lunaparklarda eğlendırıp ufacık simit alınca "tesekkur ederım askım doyurdun yıne" diyen kız değil.
o bu değil.. o kız bu kız değil..

o ugruna ölürüm dediğim o değil ben öleyim diyebilceğim kız bu kız değil.
herşeyimin sahibi tek kalemde hayatımı değiştirebilcek kız bu değil..
ece'mizin ve can'ımızın annesi.. değil..
o laf söyletmediğim söyleyeni kanlım ilan ettiğim değil.
uğruna herkesi sildiğim değil..
ugruna öldürmeyi değilde, "ölmeyi" düşünüp kanımı akıttıgım kendımi jiletlediğim değil.
hasta olunca saatlerce başında bekleyip uyumasını beklediğim, sıcak corba yapıp verdıgım değil.
kardanadam yapmak ıcın gece sokaklarda el el dolasıp kardanadam yapip mutlu olan değil.
benim namusum diyip ölceğim insan bu değil..
beni anti depresanlara mecbur bırakıp doktorlara sürükleyen değil..
hergun doktora gidip "evet anlıyorum" lafını dınlettiren kız bu değil..

bilirmisin sen orda başkasıyla şuanda eğlenırken benım bu sekilde oldugumu.
bilirmisin beni terkedip giderken benım "elveda" sözcüğüme güldüğünde nelr hissettiğimi.
bilirmisn baskası icin resimler cekilip kendini sergilediğinde duydugum utancı.. kahroluşumu.
bilirmisn başkalarının bana "bu senın sevglnın resmı deglmı" diyince kaçarak agladıgımı.
bilirmisn her sanıye aklımda intaar oldugunu.
bilirmisn her sarkıda saatlerce ağladığımı ve hep seni onu düşünürken hayal ettiğim.
bilirmisn bu aptal pskologlar hapların bi boka yaramadıgını.
bilirmisn o guzel suratını öpmeyi.. o tenini ne kadar özlediğimi.
bilirmisn şuan ki göz yaşlarımın neden aktığını. şunları yazarken ne kadar ağladığımı.. ağlarkenki haykırışlarımı..

bilmezsin..
bilemezsin..
bilemezsin bunları boğazım kitlenerek. göz yaşlarıyla dolu bi kalemle yazdıgımı.
göremezsin bunları yazarken kagıdın sırılsıklam oldugunu

bilemezsin, bunu okudukdan sonra sana yollayacak cesaretim olmadıgını.
bunları yakacak olduğumu..

çünkü sen başkasının sevgilisi oldun.. başkasının "ömrü" , "prensesi" oldun.

bilirmisn şuanda elimde jilet olduğunu.
seninle gidip..
senin için gelemediğini..

bilirmisin..

senin için dökülen damlaların.
aslında kan olduğunu..

bilemezsin be "ömrüm" bilemezsin..

Alp Erdur
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an şarjda olan telefonumu bıraktım usulca yerine. Elimdeydi kablosu, temassızlık var diye sadece ekrana kilitlenmiştim. Ama şimdi olaya kilitlendim...
Aklıma yaşadıklarım, yaşadıkların geldi.

Sana teselli vermez hiçbirşey biliyorum.

O yüzden ufak bir tebrikle geçip gideceğim bende. Çok güzel yazmışsın, çok güzel dökülmüşsün. Ama bazı şeylerin acizlik olduğunu da çok iyi biliyorsun...

Allah gönlüne göre versin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...