Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Under Ground Devamı Cıkcakmı ?

Zagg

Öne çıkan mesajlar

oyunda cok eksik var.. bi kere drag e baslarken etrafta seyirci olmasi lazim :) sonra arabanin hasar almasi lazim. arabanin ayarlari cokcokcok detayli olmasi lazim. yani ogreniceksin her tulu ayar hiz arttirip stabilitie azaltip, hizlanma yi etkilesin.. tabiki cok daha fazla araba olmasi en onemli sey
40 tane daha araba eklesinler. son olarakta tamamen acik bir sehir olsun circuit olmasin

ayrica oyun kolpa yani, drag yapiyorum s2000 ile bi baktim higwayde 0-300km/h 9.45sn

1 2 perfect 3 de nos a basip 4 5 perfect yaparsaniz 9 a bile dayaniyor neredeyse

ne ayak belli degil, sonra 0-100 3sn ise 150m yol kateetmen lazim hizlanirken, burda gozve etraf karari 30m 50m katetiyosun, yani genel olarak oyun motor ve dinamigimi denr? orda sorun var[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infeqted, 31 January 2004 02:42 tarihinde demiş ki:
oyunda cok eksik var.. bi kere drag e baslarken etrafta seyirci olmasi lazim :) sonra arabanin hasar almasi lazim. arabanin ayarlari cokcokcok detayli olmasi lazim. yani ogreniceksin her tulu ayar hiz arttirip stabilitie azaltip, hizlanma yi etkilesin.. tabiki cok daha fazla araba olmasi en onemli sey
40 tane daha araba eklesinler. son olarakta tamamen acik bir sehir olsun circuit olmasin

ayrica oyun kolpa yani, drag yapiyorum s2000 ile bi baktim higwayde 0-300km/h 9.45sn

1 2 perfect 3 de nos a basip 4 5 perfect yaparsaniz 9 a bile dayaniyor neredeyse

ne ayak belli degil, sonra 0-100 3sn ise 150m yol kateetmen lazim hizlanirken, burda gozve etraf karari 30m 50m katetiyosun, yani genel olarak oyun motor ve dinamigimi denr? orda sorun var

etrafta seyirci olayı yeni nesil ekran kartılarında açılabiliyor. GF4MX ve altındaki ekran kartlarında seyirci açılamıyor.Ayrıca takma motor dinamiğine falan kafayı oyun bu topu topu. arabanı istediğin gibi editleyip hızı gırtlandan içeri sokabiliyorsun.dahane?[signature][hline]Gidiyorum gözüm yaşlı
Hatıran har yüreğime
Sen sev yağmurları
Yağmurlar yağsın üzerime
The person you have seen is going to suicide.Please remember him...
Sosyal ağlarda paylaş

şu seyirciler fln sadece drag'da değil circuit lap knockout bilmemne hepsinde açılıyor yeni nesil ekran kartlarıyla..
bi ge force fx 5200 bile yeter açmak için.. ama bizde yok o ayrı.. zaten bende başta diyodum "lan sesler geliyo ama adamlar nerde kim bağırıyo böyle?" sonradan farkettimki kazın ayağı öyle değilmiş.. ha bide şey war farlar açılıyo ekran kartlarıyla ve en önemlisi 256 ddr bi ekran kartına ve iyi bi bilgisayara sahipseniz full detail oyunu oynadığınızda noolduunuzu şaşırabilirsiniz.. dikkatli olun o açıdan heheh..[signature][hline]        Wannodo sakka jitio hatto winning elevongo
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Catscratch, 01 February 2004 19:38 tarihinde demiş ki:
Netten oynayan yokmu bunu.

Var ya olmaz olurmu netten daha manyak oluyor ea games ın sıtesınden patch et bıde kandıne account ac tammadır[signature][hline].......

ICQ=173110143
«³¹®¤R_e¤³_X¤³¹x¯²-»
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...