Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Benim dısında Alpha release goren veya indiren? :D

Gladmir

Öne çıkan mesajlar

cuma günü sanırım ayın 10 olduğunu hatırlığıyorum gittim gördüm boş bir dünyada dolaşmak için 2 gb indirdiğime hala inanamıyorum ama birçok insan için "when a dream come true" grafikler için birşey söylemek doğru olmaz nede olsa alpha fakat char creator çok zayıf kalmış onun dışında boş bir dünya[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

valla kurduk inceledik
super gorunuyor şirketçe hastası olduk ortamların

bu arada haritada siyah bi işaret gördüm (undead idi karakter)
gittim dev mor bir yarım küre var ilerde
yaklaşınca öğrendim ki Dalanar mış :)
haliyle giremedik içine :P[signature][hline]Kalima..........Minstrel of The Hun
Jenissary......Scout of The Hun
Orhan..........Cleric of The Hun
Gon.............Armsman of The Hun
www.the-huns.com
Sosyal ağlarda paylaş

ortada 2gb lık bir leak var bir süredir, arayıp bulamamıştım

ancak sanırım kullanabilmek için server kurmak gerekiyor[signature][hline]Küçük bir adada terk edildiniz. Ve ufukta hiç kara parçası bile göremiyorsunuz. Hangi 3 şeyin olmasını isterdiniz?
zgrw, 13 January 2004 21:09 tarihinde demiş ki:
Black pearl, Bloodmoss, Mandrake Root

Sosyal ağlarda paylaş

Ehhe Karar verdim suan indirmeye kasiyorum WOW u "wow"
peki bu arkadasin multiplayer olayi çalişiyormu?Eee atariz ufak ufak battle lari lvl 1 de bizimkilerle :P

yaa sinir oludum beee Gonoma açik kalmish....onun yerine msg attim...Deli oldum X(

[Bu mesaj RipeFlash tarafından 21 January 2004 16:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hayir server kurmak gerekmiyor gerekli olan ufak bir emulator
Ayrıca su anda cok sağlam 3 cracker hali hazirda packet flow lari ele gecirdi ve server kurmaya hazirlanior isin boku cikti iice.
Daha beta baslamadan alpha server hizemete giricek, oynarmiyim bilimorum butun heycani kacar gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

şu an ki leak zevkle oynanılabilir birşeyler yapmak için yeterli değil benim okuduğum bilgilere göre[signature][hline]the horrible people, the horrible people
it's as anatomic as the size of your steeple
capitalism has made it this way,
old-fashioned fascism will take it away

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...