Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dory kaşınıyor mu?

thelegbra

Öne çıkan mesajlar

said:
özgür says (02:32):
OHA
YALAN SÖYLEME BARİ BE
özgür says (02:33):
AYIP
ÇOLUĞUNDAN ÇOCUĞUNDAN ÇIKSIN
dory says (02:33):
:D
AHAHA
özgür says (02:33):
EDİTLE TERBİYESİZ
dory says (02:34):
bişe yapiyon sende patliyo
cok egleniyorum
AHAHAHA
özgür says (02:34):
ama suçsuzdum ben
yalan söyledin
dory says (02:34):
tel
Sosyal ağlarda paylaş

ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!! ADRES VER!!
Sosyal ağlarda paylaş

eregorn said:

nolii?

bak tatlım, ismin buğrahan, bu da böyle ufaklık şirin bişey olduğun kanısına varıyorum (ben ufak cocuklardan hoslaniyorum msn pls btw)

onun dışında yeni üyesin, hani baslik altina geyik yapan amcamlarin hepsi kac senedir doriyle benle falan geyiği muhabbeti olan adamlar olmasina ragmen kimse ohş anam gel kaşiim demedi, sen böyle arada çok göze battın sanki, hem ayıp oldu yaptığın, hem komik oldu sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

eregorn said:
eregorn said:
edit: hayir aleti gordum, guzel bisi... eskiden bunlarin ses cikaranida vardi... ordan kasiyasim geldi...

gıcıktı onlar be, çok gıcık ses çıkarıyodu.

plastik olup ses çıkaran, hoşuma giden 2-3 şey var, bi tanesi şu maçlarda ÜÜÜÜÜÜÜÜÜ yaptıkları şey, bi tane plastik chicken var aha o bu:

http://www.youtube.com/watch?v=10xvuoJU7Ac

hmm başka gelmiyo aklıma gelirse yazarim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...