Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İlginç hayaller...

dogan-slx

Öne çıkan mesajlar

Ya şimdi lotr'ı izlerkene aklıma bişi geldi.. Bol paralı bir şahsiyet yada turist çekmek amacı ile bir ülke 10000 dönüm civarında bir ülke kursa.. Kendi parası olacak oranın sadece orada geçen para altın vari bişi. SIrf rp yapılacak. Herkesin kendi karakteri olacak. Demirci falan filan.. Küçük bir orta dünya kurulacak üzerinde savaşlar olacak. Çok ayrıntılı düşünülecek her şey.. Mesela paintball vari bir sistem. Kılıçların içinde zırhların içinde görünmeyen elektronik bir sistem olacak ne kadar yaralandığını hatta o adamın öldüğünü bile gösterecek. Sonra yeni bir karakterle tekrar başlayabilecek falan filan. Bu çok genişletilebilir-değiştirilebilir. Uzun uzun düşünülenicek bir şey olacak.. Süper olmazmıydı?

Bu arada sizinde böyle ilginç hayalleriniz varsa alalım. Dinleyelim. Hayallerimizi zorlayalım...
Sosyal ağlarda paylaş

Dogan o olayı bende düşünmüştüm
Hatta dev bir ada doldurulur dünya üzerinde
Sonra istiyen ve günlük yaşamdan bıkmış insanların hafızaları bir yere kaydedilir ve silinir beyinden ve adaya çocukken yolanır yada büyükken
Büyük yolananlara basit bir çocukluk eklenebilir
Sonra adada dediğin gibi kılıçlar felan demir olucak ama ölen kişi direk olarak adadan alınıcak canlandırılıcak ve hafızası geri verilicek tekrar sorulucak devam etmek istermisin diye
Evet derse adamın hafıza gene silinicek başka bir surat ve karatkerle gene yollanıcak

Ki bu dediklerim 2400 yıllarda olabilicek şeyler
Belkide olur
İnsanlar teknolojidende sıkılıcaklar :)[signature][hline]İmza Yarışmaları:
Türkce yazışş olayı: Siyenbisiey Normali:?
(Bunun ne olduğunu ömsden yollayın çokonat hadi)

Sosyal ağlarda paylaş

kemikıl adamların hafızayı paso siliyosun.

Ayıp yavrum! aaa![signature][hline]Patates püresi sevmezdim ben eskiden artık seviyorum. Yani bi süredir yiyorum güzelmiş baya. Bi aralar kuzu beyni yemiştim iğrenmiştim falan.. Neyse ya ne diyorum ben?! Bu ne biçim imza!!?

Phann - Exca/Hib
Sosyal ağlarda paylaş

Solid neden imkansız
İleride zaten bulmak üzereler tamamen sanal bir dünyaya girişi
Yani beyindeki komutları direk olarak bilgisayara iletip bilgisayardan gelenleride beyine uygulama
Varya filmlerde olur kask takarlar felan sanal dünyaya cup:) bu ileride okadar zor olmuyacaktır
E bulununca ilk yapılıcak şeyde uo ortamına dalmak olur sanırım:)[signature][hline]İmza Yarışmaları:
Türkce yazışş olayı: Siyenbisiey Normali:?
(Bunun ne olduğunu ömsden yollayın çokonat hadi)

Sosyal ağlarda paylaş

Hmmz aslında fena olmazdı , Ustumde mage robe elimde War fork "Savulun N'alcaklar" demek isterdim dorusu ...[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...