Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CL: Sevilla - Fenerbahçe ( 04.03.2008, 21.45 )

Xobalt

Öne çıkan mesajlar

Sevilla nasıl şanslı bir kura onu anlamıyorum ben adamlar yılın takımı seçildi,arsenala kendi evlerinde 3 tane attılar son 2 uefa şampiyonu.barça'yı gene evlerinde dağıttılar berabere kaldılar ancak sevilla- barça maçını izleyen herkes bu sevilla fenere 5 tane atar demedi mi? sevillanın adı sevilla değilde real madrid olsa böyle konuşmazsınız. Şampiyonlar liginde şanslı kura guruplarda olur gerisinde şans yok. çeyrek finalde kim gelirse gelsin aynı seviyede takım hepsi sadece hepsinin "+" yönleri farklı kimi iyi atak yapar kimi iyi defans bu böyle. Toggie lafım sana değil ancak bütün hafta boyunca her yerde yorumları okudum herkes sevilla şöyle sevilla böyle kanatları iyi forveti mükemmel kalecileri çok iyi penaltı kurtarır aman penaltılara kalmasın fenerde şu eksik fenerde bu yok o kötü bu kötü fenerbahçe buraya kadar "şanslı" kuralar çekerek mi geldi herkes böyle derken fener tur atlayınca şanslı kura ben inanmıyorum öyle bir şeye
Sosyal ağlarda paylaş

ben buyuk takim istiyorum, fener onumuzdeki senelerde basarilara devam etmek istiyorsa deneyim kazanmali ve iyi takimlarla oynamaya devam etmeli. Sevilla cok iyi takim, ama bize bir de gol yiyince disiplini bozmayan, Man Utd gibi karekterli bir rakip lazim ogrenmemiz icin... insallah Man Utd olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ahahaha nası bi nefret var adamlarda şunu koymuşlar betis forumlarına

http://eur.i1.yimg.com/eur.yimg.com/ng/mo/uno/20060126/02/2302889017.jpg
said:
Desideria, a married Spanish woman who has a quite boring and hidden sex-life, goes to Instanbul where she meets Yaman, a Turkish tourist guide, who makes her discover new physical experiences.

Kan çıkar burdan sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Beşiktaşlı yorumu:
1.volkan, euro 2008'de milli takım kalesini koruyacak kapasitede değil. herifin topu oyuna sokma, pozisyon alma, defansı koordine etme becerisi sıfır. penaltı kaçırmakla nasıl kötü futbolcu olunmuyorsa, kurtarmakla da iyi kaleci olunmaz. gerçi burda kahraman olursun, o ayrı.
2.uğur boral insan değil. bu herif nerden geldi, ne zaman bu kadar yol aldı? yuh demek istiyorum.
3.diego capel dedikleri adam ibrahim üzülmez'in sarışınıymış meğer. yerden kalkmadı herif maç boyunca.
4.kezman-selçuk-volkan-edu... fener bu 4 kazmanın en az 2'sinden kurtulup adam gibi transferler yaparsa (ki artık fener istediği her adamı alır) gelecek yıl yarı finali; hatta finali bile zorlar rahatlıkla.
5.ilk 4 madde kazım kanat'ın köşe yazıları tadında olmuş. idare et, ey fenerli.
Sosyal ağlarda paylaş

off çılgın post kasmış millet
Fenerbahçeye tebrikler kalpten götürcektiler milletin yarısını uzatmalarda ama olsun kazandılar...
betis sevilla birbirlerinden nefret ettiği için var bu muhabbet bi kardeşlik falan yok yani düşmanımın düşmanı muhabbeti...
edu yine yaptı yapacagını biri bu adamı durdursun...
en başta yazmıştım kuralar çekilince sevilla daha iyi takım ama savunma zaafları var alexle değerlendirirse fb şansı olur futbol bu top yuvarlak diye aynısı oldu nerdeyse...
çok mutluyum uzun bi aradan sonra kendi takımım olmasa da bi türk takımı bu duyguları yaşattıgı için...
umarım ManU gelmez shalke falan gelir yani umudumuz o yönde...
bu heyecanla bişeyler yaparsa çok güzel olur fenerbahçe ama tabi bide kötü yanı var gsyle fark iyice açılıyor bir an önce iyi bi yönetimin başa geçip gs nin ekonomik yapısını toparlayıp stadı falan bitirmesi lazım yoksa tümden yalan oluruz...
Şimdi olabilicek en güzel şey diğer takımlarında fb yi örnek alıp yapılanmaya yönelmesi olur türkiyede futbol çok ilerilere gidebilir bu atakla umarım gs nin ki gibi hüsranla sonuçlanmaz bu güzel rüya...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...