Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Başladık(Sorular)

Alfheim

Öne çıkan mesajlar

Selamlar Herkese, wow'dan bunalıp 4 kişi başlayalım dedik. Europa'dayız. Baya uzun bi uo geçmişimiz var fakat Samurai Empire ve Mondain's Legacy konusunda pek bir bilgimiz yok. Birkaç sorum var, şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

-Tokuno artileri en kolay nerde kasılır?(Hem iyi pvm donanımlı bi warrior açısından hem de tamer açısından.
-ML minorleri nerde kasılır?(Hem iyi pvm donanımlı bi warrior açısından hem de tamer açısından.)
-İlla tamer kasmak gerekir mi yoksa iyi donanımlı pvm skilline sahip warrior bi char yeterli olur mu?
-Cooperative Collections diğer ismiyle Community Collections itemları nasıl kasılıyor? Zorluk seviyesi ve gereksinimleri nelerdir?
-ML majorlerini nasıl elde edebiliriz?
-Charlar bittikten sonra ilk iyi item nerelerde kasılır?(Hem warrior hem tamer açısından.)
Sosyal ağlarda paylaş

Bende atlantic de açtım bir karakter. Server resmen dopdolu fakat çok lag var koşarken felan =) Advanced karakter alarak Treasure hunter açtım. Haritadan haritaya koşuyorum =) Acaba yanlarında verdiği karakter transfer token ı kullanıp europayamı gelsem sizce ? Beraber sohbet edebileceğim kimse yok =(

osi için tamamen bir newbie yim =)
Sosyal ağlarda paylaş

Selam tekrar. Europa'nın da populasyonu gayet iyi bence. İlk mesajda belirttigim gibi arkadaşlarla başladık. 6 Kişi falanız şuan guild de kurduk. Gelirsen kapımız açık Lopeth :) . Free serverlardan sonra osi de oynamak gercekten farklı bi oyunmus gibi geldi bana da zaten cogu turk serverında ml ve se acık degildi. Onları keşfetmek falan baya zevkli olacak. Ilgılenırsen OM at msn vereyim. Iyi günler...
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...