Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alinik Clothe Pad

cmrownz

Öne çıkan mesajlar

said:
Infeqted, 30 January 2004 23:24 tarihinde demiş ki:
ok forum ac ama icq numarasi gostermek icin turkiyede o padi kimsenin alip satmyagini bildigin halde forum acma

normalde senin yazılarını takdir ederdim de
bu neeeee buuuuuu ?
aahahah yarıldım uçtum gittim bu diyarlardan[signature][hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

bazi seyler vardir kesinlik ile piyasasi olusmaz ncs nin en fazla sattigi sey plantronics kulaklik ondanda 600 tane satildigini soyledi sahibi func 4 te biri bu urunde en fazla 50 tane ve kimse aldigi gibi satmaz cok da rahat seziyorsun bun sadece acilmis olmak icin acilmis bi forum

yani yani 2mb onbellekli xeon islemci veya patinaja 4 lt nos tupu ariyorum diye forum acmaktan farksiz[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infeqted, 31 January 2004 02:07 tarihinde demiş ki:
bazi seyler vardir kesinlik ile piyasasi olusmaz ncs nin en fazla sattigi sey plantronics kulaklik ondanda 600 tane satildigini soyledi sahibi func 4 te biri bu urunde en fazla 50 tane ve kimse aldigi gibi satmaz cok da rahat seziyorsun bun sadece acilmis olmak icin acilmis bi forum

yani yani 2mb onbellekli xeon islemci veya patinaja 4 lt nos tupu ariyorum diye forum acmaktan farksiz

50 tane func sırf benim tanıdıklarımda vardır..saçma olmuş söylediklerin..ayrıca adam bunu bilmiyo olabilir herkes ncs'nin sahibini tanımak zorunda değil..belki funclar bi süre sonra eridiği için kimse satmaz veya almaz diyebilirdin en azından mantıklı bir sebep belirtmiş olurdun..[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...