Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticampaign Ne yapılmalı??? (yepis yeni)

GenjuroXXX

Öne çıkan mesajlar

Sevgili paticamp.ciler
Oyuncularımız ben Genjuro,Dilbao,Axedice,Jaan,Mortaç,Magic(biraz şüpeli:) ) ve Mul vede bitanecik sevgili GM.imiz Grudge

Şimdiik yeni topicimizde oyunun sorunlarını degil nasıl daha güzel zevkli ve gaz olabilecegini tartışmak amacıyla yeni bir sayfa acmak istedim oyunu forumdan takip eden diger insanlarında fikirlerini ve görüşlerini tavsiyelerini bildirmelerini istiyorum

En önemlisi nasıl iyi oyuncu olunur gibi önemli meseleler ve GRUDGE ın bizden ne istedigi ilk başta silkinip tezek modunda oynamaya bir son vermek!!!!!!!!!!!![signature][hline]"He raged at the world, at his family, at his life... But mostly, he just raged..."
Sosyal ağlarda paylaş

sanane be diyebilirsiniz ama, bence hepiniz super guclu fighterlar olun. hemen hemen dengeli gucleriniz olsun. dusunmeden dalip oldurun bicin herkesi. Artik nasil bir izlenim olustuysa hepinizin genjuroXXX in karakterini cokamacok guclu buldugunuzu, `benim karakterim boyle olsa bende ezerim de, olmadi, napalim takilayim baari` gibi bisiyler hissettiginizi hissettim ::) Birde guruc[:P]; nasil oynadiginizi bile izlemeden biraz iddiali olabilicek bisiy diycem. Sanki sende yardim etmiyosun digerlerine, yeterince motive mesajlari gonderemiyorsun gibimi?
Soyle yap boyle yap diye karakter gelisimlerine yardim etseen, ileride baslarina gelebilecek seylere gore cok yalnis secimler yapmasalar, combat sekansinda biraz daha efektif olsalar.. [eohm]

Tekrar soyluyorum, haddime degil aslinda, belki cok alakasiz bisiyler soylemis olabilirim. oyle olduysa dikkate bile almayiniz.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

dojo, nası yardım etmiyorum?
her session herkesin karakter sheeti değişiyo maşallah
githzerai 4 ya da 5 (:-p) rogue 1 ya da 2 wizard 1 kere class değiştirdi
paladin bütün oyun boyunca kullandığı featleri çöpe atıp yenilerini yazdı
daha naapiim ? :/[signature][hline]You figure a sword and a
bunch of spells make you
tough? It ain't
what you got
that counts, berk.
It's
what you know.
-Fairven, a cipher
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi grude ın aban veridği sliah zırh ve atdan sonra konuşmak olmaz. O kadar ağalamışım ki yani ben bile şaşırdım bukadarına. Tabi hala genjuronun karakteri haksız :-P
Ben mortaç ı anlamdım abi eleman sonradan oyuna girdi iyi hoş ama ne biliim böle sankim bedava bişeyler alıyormuş gibi geldi. Sonra ki hareketleri zaten anlam veremedim hadi genjuro sebebini gösterdi de mortaç ın olayını çözebilmiş değilim.
Halfling de fiziksel olarak ezilmek istemiyor haklı olarak. Yani gıkını çıakrsa -8 hp ye düşüyo eleman.
Gitbilmemnemiz de olayı sadece seyrediyor arada bir verdiği felsefik demeçleri oyuncuları mest ediyor. (ne dedim ben?)
Şimdi mul da oyuna gelcek o da gelir ben evil olacak iliklerime kadar kötüyüm been diye ortama girerse. Yeminimi bozdum deyip toril e dönüp çiftçilik yapacam ya da upper planelerde masa başı iş istiyecem babadan :-P
Bir de magic hıyarı dönse ne güzel olacak. Triplere giriyor düşük level kaldım diye. Pala bunun cesedi bulursa resmen yıkılacak orası ayrı... Sonra da inzivaya çekilip kenidini manastıra mı kapar orasını bilmem. :-P
grudge dan bir derdimiz yok. Oyuncu nasıl davranırsa ona göre davranıyor. (horace ben bir de magic oryantal oyununda sapıtmıştık outgame, sonra da grudge oracıkta hepimizi öldürdü)
Valla 1 aydır oyun oynamadaığımız için oalya tutuk başlayacam ama olsun zaten körüm :-P[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...