Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Allies Battlegroup

Marveloth

Öne çıkan mesajlar

misery. başka battlegrouplarda alliance hep daha zayıf kalır iken burada tam tersi.

daha 70 bracketine girme fırsatım olmadı da, wsg 'de horde kısmı zaten %90 3-4 kişi eksik başlıyor, üstüne kimse birlikte hareket edelim, koordine çalışalım falan da demiyor.

allylar ama bayrağa gidecekse grup olarak gidiyor, horde gibi teker teker gidip ölüp ölüp FFS TAKE FLAG OMFG spam yapıp kaybetmiyorlar.

av de aynı model, hordeların kazanma şansı biraz daha yüksek yalnız.

eots ve ab için net bir şey diyemeyeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

kimin yendiği deil de bence queue time'ler daha önemli.. kaybederek çok ta paşa honor kasılıyor; ama bi 5min. falan olunca queue time moral 0 oluyor(du). Rampage'da AV ler %60 falan alliance'ta, dierleri de çekişmeli geçiyo.

bastıgın anda giriyor.. <1 şeklinde yani hepsi, misery'de de öyleydi, blackout ta öyle galiba. horde popülasyonu çogu battlegroupta artık alliance'ı geçiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ally malesef PVP için yapılmadı hangi ırksal özelliğinizi PVP de kullanabiliyosunuzki .Buna rağman ally ın pvp yapıp kazanması bile büyük beceri.

Ally da buff yok , Heal yok ,adamın yanında seni kesseler dönüp bakmaz ortaman hemen uzaklaşır.

Gecen Av ye girdim 35 kill 8 defa ölmüşüm bir kişi bile heal atmadı 2. olan horde arkadasında 2 healer ile dolaşıyor sadece 2 defa ölmüş.Bunu gibi bir çok örnek mevcut
Sosyal ağlarda paylaş

BL de oynuyom AV ye girdiğimde 30 oyunun 20-25 ini kesin kazanıyoruz..WSG de horde daha bi hazırlıklı geliyo ama ondada 5 oyunun 2sini falan kazandığımız oluyo AB de hiç sormayın gündüzleri nab dolu full kaybediliyo geceleyin tokatlıyoruz ama EOTS da durumlar eşit oluyo genelde oyun ortada geçiyor.. Burning Legionda durumlar böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ne diyon sen zevkin doruklarına varıyosun hem adam hem sen ben bgde beni healleyen adamı genelde ilk başta korumakla yükümlüyüm sora etraftakileri temizlemekle..attığı heal ilaç gibi geliyor hele ki bi druid healliosa ölme imkanım sıfır istersem 5 kişinin arasına giriyim adamlar ekmek gibi heal atıyor..eminim ki adamda zevk alıyor sırf bu olay yüzünden alt char priest açtım ben onu kasıp millete heal atma davasına herkese öneririm eğer healler class iseniz bglerde heal atın emin olun yapcağınız 5-6k damageden daha çok işe yarar..
Sosyal ağlarda paylaş

Darkwall said:
BL de oynuyom AV ye girdiğimde 30 oyunun 20-25 ini kesin kazanıyoruz..WSG de horde daha bi hazırlıklı geliyo ama ondada 5 oyunun 2sini falan kazandığımız oluyo AB de hiç sormayın gündüzleri nab dolu full kaybediliyo geceleyin tokatlıyoruz ama EOTS da durumlar eşit oluyo genelde oyun ortada geçiyor.. Burning Legionda durumlar böyle.

Tabi horde galva def yapıcam diye tutturmazsa gecerli bu av kazanma oranı def yapıp 30 dk oynuyorlar def yapmazlarsa 15 dk da bitiririz. Simdi 2,4 de baslangıc noktaları baselerinin dibi bakalım nasıl olucak beta forumlarda cok aglıyorlarmıs diye duydum ama
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...