Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rebuild of Evangelion

Dev

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Sub lar zaten hazırda vardı cam versiyonundan. Büyük ihtimal fps farkından yeni timing gerekir. Netteki tek torrenti zaten encode lanmamış RAW (7gb DVD rip fuck yeah). Ripleyen adamın dediğine göre 1-2 saate geliyormuş encodelanmış RAW. Tahmini 8-10 saate izlenebilir.

Gerçi ben zaten RAWdan izliyecem, ezberlerdik artık.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Kaede said:
O biraz eski kaldı, istersen http://a.scarywater.net/nyoron/%5BNyoron%20Subs%5D%20Rebuild%20of%20Evangelion%201.01%20YOU%20ARE%20(NOT)%20ALONE%20(DVD%20MP3%20H264).torrent dan indir. DVD ekstraları da var bu torrentte

+ sadece 900 mb >:

Booklet scan'ı saymazsak dvd extraları derken sadece 10 MBlık bir dosya var WMW olarak, açıkçası gereksizin gereksizi bir kısım. Siz bile daha iyisini Windows Movie Maker'de hazırlayabilirsiniz.

Genelde bu tür bonus kısımları severim ama Nyoron Fansubs'un Gundam 00'da yaptığı facia çeviri hala akıllarda. O yüzden Nya Torrents'deki versiyon bana hala yeterli geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

SturmVogel said:
Kaede said:
O biraz eski kaldı, istersen http://a.scarywater.net/nyoron/%5BNyoron%20Subs%5D%20Rebuild%20of%20Evangelion%201.01%20YOU%20ARE%20(NOT)%20ALONE%20(DVD%20MP3%20H264).torrent dan indir. DVD ekstraları da var bu torrentte

+ sadece 900 mb >:

Booklet scan'ı saymazsak dvd extraları derken sadece 10 MBlık bir dosya var WMW olarak, açıkçası gereksizin gereksizi bir kısım. Siz bile daha iyisini Windows Movie Maker'de hazırlayabilirsiniz.

Genelde bu tür bonus kısımları severim ama Nyoron Fansubs'un Gundam 00'da yaptığı facia çeviri hala akıllarda. O yüzden Nya Torrents'deki versiyon bana hala yeterli geldi.

DVD daha çıkmadan telecam versiyonuna yaptıkları altyazıyı DVD ripe giydirilmiş 720p upscale sana daha yeterli mi geldi ? EEE peki ne diyelim.

Limited Edition DVD ile birlikte full script geliyor ki bu limited edition 1.01 olarak geçiyor içinde düzeltilen eklenen değiştirilen sahneler var. Önceki fansubda bir çok çevirilmeyen sahne de vardı.

İlla çamur atıcaksan "bu fiyata DVD box ta verdikleri şeyleri yetersiz buluyorum" de ama gidip te başka şeyleri karşılaştırma, komik kaçıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Limited Edition DVD ile birlikte full script geliyor ki bu limited edition 1.01 olarak geçiyor içinde düzeltilen eklenen değiştirilen sahneler var. Önceki fansubda bir çok çevirilmeyen sahne de vardı.

HAYIIIIIIIIIIIIIIIIR

gene basliyolar :(

rebuild of rebuild of evangelion v16.88b

:(
huylu huyundan vazgecmezmis
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Nyoron'nun 900mb'lik versionunu indirdim. Kalite iyiydi.Fakat 720p olsa çok daha iyi olurdu :(

Bu arada gerçekten güzel olmuş. İkinci bölümün release date'ini bilen var mı?

Edik: Bu arada ben en son Evangelion'ı izleyeli epey oldu. Tam hatırlamıyorum ama, Eva 06 varmıydı ya? Az önce gelecek episode'ın preview'inde gördüm. Yoksa senaryoda değişiklikler mi var.
Sosyal ağlarda paylaş

720p için BluRay'inin çıkması lazım, henüz yok =( (HD-DVD diye birşey kalmadı artık biliyorsunuz)

2. film ne zaman sinemalara girer bilemiyorum (tahmini yaz sonu) ama film çıktıktan 6-7 ay sonra DVDsi geliceği için yakın zamanda ı ıh

6. Eva yoktu, yeni bir hatun pilotu olucak 6. Evanın (Teaserdaki gözlüklü kız)

Edit:
SturmVogel said:

edit: Biri bana buradan hangisi indirmem gerektiğini söyleyebilir mi?

Nyoron Limited Edition DVD rip
işte diğerleri eksik
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...