Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assassins Creed

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

bu oyun kadar basit saçma sapan bir oyun daha oynamadım o kadar heveslendik sağlam assasin oluruz dedik yalan hepsi fiyasko şehri doğradım oyunda gık yok samana atla unutsunlar seni, bench e otur unutsunlar seni, iki adım mesafedeki guardlardan birini öldür dön arkanı diğer guard uyansın ne oldu burda diye eğilsin onu boğazla 1500 metreden 1 avuç çuvala balıklama atla hiçbir yerine bişiy olmasın 10 metreden akarsuya atla öl gitsin bune ya oyun mu bu
Sosyal ağlarda paylaş

yok oyun olmasi o kadar sacma olmasina bir sebep olamaz.

assassination oyunu yaparsan, ismini de oyle koyarsan, icinde birazcik gizlilik olur. yani assassin dedigin adam elinde kilicla bir sehrin en onemli adamlarindan birini kestikten 2 gun sonra bir daha kilicla gelip en onemli adamlarindan birini kesip, 2 gun sonra tekrar gelip kosarak en son onemli adami tak diye kesememeli.

yani bir onemli insani oldurursen insanlarin panik olmasi lazim, ama biz gizlilige gerek kalmadan kosa kosa rahat rahat adam olduruyoruz. sonra da yuruyerek sehirden cikiyoruz.

sacmalik. uzun suredir oynadigim en boktan oyun. jericho ya dusuk verip bu oyuna yuksek veren insanlarin da elleri kirilsin :) 50 dolarimi geri istiyorum bohuu.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bence eleştirdiğin noktaya az daha dikkat et, zaten oyunda mevcut.

Son suikastlere doğru etrafta paso devriye dolaşmaya başlıyor, ayrıca öncekiler kadar rahat koşup zıplayamıyorsun ortalıkta, muhafızlar devamlı tetikte. Zaten Al-Mualim de demonun tekinde uyarıyor bundan sonra daha dikkatli ol vs. diye.

Tamam oyun aynı şeyleri yapmaktan bayıyor bir süre sonra ama arkadaşın dediği gibi yukarıda, sırf senaryonun sonunu görebilmek için bile sürüklüyor insanı :P
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız insanın ömründen yiyen saçmalıklar var.

Civillian kurtarıyorsun, kaçacaksın, abi sana hayat hikayesini, gelecekteki emellerini falan anlatırken 8 kişi geliyor.

Kamera açıları bazen kalbimi sıkıştırıyor.

Ayrıca şu delilere ifrit oldum, gördüğümü biçiyorum, ulan koca şehirde bi ben mi varım, başkalarına da dalın be.

Şimdi son bomba da, az önce civillian kurtardığım yerde 4-5 tane templar assassination quest aldım, ama templarlar cesetleri görünce beni aramaya başlıyorlar, topluca geziyorlar, birini kesince diğerleri kaçıyor, mission abort. İlla gidip diğer questleri mi yapıp gelecem arkadaş. Ya son questim olsaydı bu şehirdeki, sightseeinge mi çıkacaktım?
Sosyal ağlarda paylaş

Jadelith said:
heryerde asasins kirid sole guzel boyle guzel diye yazildi, aldim oyunu.

oblivionda da ayni hatayi yapmistim. onu diyodum.

Aynı postta hem AC'ye hemde Oblivion'a kötü dedin ya helal olsun...(td)

EDIT: Sonu gerçekten kötü ; sonunda ana karakterimiz bir duvara bakıyor ve oyun bitiyor...:X , ama oyun gayet güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun neyini bu kadar beğenmediniz anlamadım ? assasination oyununda böyle olur mu diye laf ediyosunuz ama, hitman de dahi herkesi öldürmek diye bir seçenek var. ki yani gayet zorluyor yer yer bu oyun da. ayrıca bazı eksikler vardı oynanış açısından, ama sooon derece güzel bir oyun.

senaryosu güzel, senaryonun aktarılışı güzel, grafikler güzel, oynanabilirlik gayet yüksek, kendini biraz tekrar ediyor hepsi bu.

ama oyunun sonu özellikle ve aktardığı hikaye gayet iyi bence. ben iyi ki oynamışım diyorum şahsen.
Sosyal ağlarda paylaş

hitman zor oyun. serinin hastası olmama rağmen herhangi bi hitman i bitirmek nasib olmadı henüz :P. hitmande ilerleyen bölümlerde hedefe ulaşmak icin icin hakikaten saatler ayırmak gerekiyor. kamuflaj falan kullanmak sadece bi + değil zorunluluk cogu zaman. ilerlemek icin biraz taktik ve dikkat gerektiğinden dolayı oyun insanı geriyor havaya sokuyor.
ac de ölme gibi bi durum söz konusu değil. adı gibi assasin lik yapmanın rp dişinda bi getirisi yok. harala gürele dal, hedefi kes guardlari kes, sonra arkanı dön ve yürü git :P. keyifli oyun zaman gecirtiyor, senaryosu güzel ama vadettiği hiçbişeyi yerine getirmiyor malesef.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...