Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LeMan'ın terbiyesizliği...

horacegoesskiing

Öne çıkan mesajlar

said:
Evolution, 30 January 2004 02:45 tarihinde demiş ki:
Merak etme en iyi dersim Türkçe dir. 40 altı yapmadım şimdiye kadar merak etme... İşin yok gücün yok. Milletin yanlış yazdığı kelimeleri bul suratına yapıştır. Yapabileceğinin en iyisi bu zaten...

sevinc verici. gercekten de gerek topice kattigin karsilikli faydali goruslerin, gerek hic yapmadigin imla yanlislarinla deneme sinavlarindan hic 40 alti almadigin turkce derslerinle bize cok yardimci oldun.

kisi ne ararsa onu bulur.[signature][hline].~:&:* Let the sunshine in *:&:~.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Halfmumi, 30 January 2004 02:48 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar isterseniz kapışmayalım?...

tartışma kavgaya dönüşmesin...?

nerde gordun benim biriyle tartismayip 'kavga' ettigimi. karsimdaki birsey soylerse, alakali birsey soylerim. tutup da 'AMAN ALLAHIM VATAN HAINI BUNLAR HEMEN BANLAYIN BUNLARI' dedim mi hic ehehe.[signature][hline].~:&:* Let the sunshine in *:&:~.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
unity100, 30 January 2004 02:49 tarihinde demiş ki:
said:
Halfmumi, 30 January 2004 02:48 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar isterseniz kapışmayalım?...

tartışma kavgaya dönüşmesin...?

nerde gordun benim biriyle tartismayip 'kavga' ettigimi. karsimdaki birsey soylerse, alakali birsey soylerim. tutup da 'AMAN ALLAHIM VATAN HAINI BUNLAR HEMEN BANLAYIN BUNLARI' dedim mi hic ehehe.

ehe evet :p üstteki mesajlardan birinde demiştin ehue...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
unity100, 30 January 2004 02:48 tarihinde demiş ki:
sen koordinasyonunu kaybedince patladi horas.

hoca bak sıkıldım artık. bayıcılığını bıktırıcılığını kullanma artık gözünü seviyim. ne koordinasyonunu kaybetmişim. benim gayet duruma göre verdiğim cevaplara alakasıza bi kelimesinden brainstorming yaparak verdiğin cevaplarla başladı olaylar. bi de yok alkolmüş de yok ella fitzgeraldmış ta... başkasına benzetme beni ha cicim. topkin patlama sebebi de belli. boş kalan bakkal nası taşaklarını tartıyosa boş kalan unity de topik patlatıyo geceleri işte...[signature][hline]En son insan yapısı olmayan neye hayranlık duydun. Bir çiçeği ne zaman kokladın en son. Gökyüzüne ne zaman baktın.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 30 January 2004 02:56 tarihinde demiş ki:
hoca bak sıkıldım artık. bayıcılığını bıktırıcılığını kullanma artık gözünü seviyim. ne koordinasyonunu kaybetmişim. benim gayet duruma göre verdiğim cevaplara alakasıza bi kelimesinden brainstorming yaparak verdiğin cevaplarla başladı olaylar. bi de yok alkolmüş de yok ella fitzgeraldmış ta... başkasına benzetme beni ha cicim. topkin patlama sebebi de belli. boş kalan bakkal nası taşaklarını tartıyosa boş kalan unity de topik patlatıyo geceleri işte...

ohooyy ehehehe kizma horas ? guzel guzel konusuyoruz. ella fitzgeraldin neresine sinirlendin ? ehehehe. demek bos kalan bakkal ahahaahheooof. ilk kez duydum. kizma horas kizcak bisi yok. ben gayet alaka kurulabilir savlar one surdum bi daha bastan al istersen.

demek bos kalan bakkal ehehooeheoooo.[signature][hline].~:&:* Let the sunshine in *:&:~.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 30 January 2004 02:52 tarihinde demiş ki:
İsteyen et yer isteyen yemez. Yiyen yemeyene ye diyemez yemeyen ise yiyeni sorgulayamaz. Ben seviyorum yiyorum, ben yiyeyim diye beslenen bir hayvanı neden yemicem ki?
[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Umutlarımı yok etmeye çalış..Yenileri gelir..
Sosyal ağlarda paylaş

eh be unity tartışma bi uçtan bi uca öyle bi genişletiyosun ki.. her noktayı liğme liğme radikalleştiriyosun, oalyı müslümanlıktan tutup yamyamlığa taşıyosun.. Aslında cevabı gayet basit insanlar kanun dışı olmadığı sürece her türlü dini ibadetlerini yapabilirler, bu kadar.

aralarda fikirlere değil insanlara laf sokuyosun. ağzın motor gibi çalışıyo helal olsun ama cık olmuyo hata yapıyosun.. yıkıcı ve hatalı tartışıyosun. eğer bu konuda tartışmak istersen özel mesajı kullan doru düzgün konuşalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu arada.. aklıma takıldı.. Kurban'ın (esas) amacının fakirlere et dağıtmak olduğu nerden çıktı?
Yani maksat fakir doyurmaksa sebze ve meyve ile doyuralım? Hem daha ekonomik hem daha sağlıklı... Cık cık cık... Bu müslümanlar da amma tuhaf yani.. hiç fakir doyurmak için hayvan kesilir mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Biri arap şeyhimiydi neydi
Manşet programında ,röportajında
Bu Çarşafı (baş örtüsünü) bize osmanlı getir di!
demişti
yarında
Biz istemedik bu bayramı türkler uydurmuş derlerse şaşmam
Adamlar uygarlaşmaya çalışıyo

biz 1500 yıl geriye gitmeye

Elalem marsa koloni kuracak biz neleri tartışıyoruz.[signature][hline]Show No Mercy
Sosyal ağlarda paylaş

Neyin tartışıldığını anlamadım. Kurban bayramının 1500 önce uygulanan barbarca bir rituel olduğunu mu düşünüyosunuz? Yoksa ben mi yanlış anladım?[signature][hline]
karpuz, 02 December 2003 16:19 tarihinde demiş ki:
You hödö you hödö my self controoool
hödödö hödö Dırırırı DIIIII dırırıııı DIII
Emaleth, 03 December 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
hödöhödöyle dırırıdııları da birleştirsen şahane olacak...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rahan, 30 January 2004 04:11 tarihinde demiş ki:
Horace Kurban dini bir emir değilmiydi? icad falan annamadım yaw.
//edit kelimeleri anlamında kullanalm

[Bu mesaj Rahan tarafından 30 January 2004 04:14 tarihinde değiştirilmiştir]

hayır aklım sıra dalga geçiyorum. daha önce söylenen bi söze gönderme yani... çok mu anlaşılmaz hakkaten? :/[signature][hline]En son insan yapısı olmayan neye hayranlık duydun. Bir çiçeği ne zaman kokladın en son. Gökyüzüne ne zaman baktın.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Asteroth, 30 January 2004 04:30 tarihinde demiş ki:
Neyin tartışıldığını anlamadım. Kurban bayramının 1500 önce uygulanan barbarca bir rituel olduğunu mu düşünüyosunuz? Yoksa ben mi yanlış anladım?

konu patladı kardiş. bitti çöpler kaldı sadece...[signature][hline]En son insan yapısı olmayan neye hayranlık duydun. Bir çiçeği ne zaman kokladın en son. Gökyüzüne ne zaman baktın.
Sosyal ağlarda paylaş

biz cogunluguz herseyi yapariz diye mentalite olmaz.
musluman arkadaslar tabii ki ibadetlerini yapacaklardir ama,
onun bunun gozu onunde saga sola bagirsak mide atarak yapmalarini cogunluk olmalarina baglayarak hakli cikarmaya calismak hic dogru degil.

ayrica dinler ile ilgili hakaret icermeyen mizah yapilabilir, kim nerden cikardi ki yapilamaz diye?[signature][hline]raki asmis biseydir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...