Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Penumbra Black Plague

Masticore

Öne çıkan mesajlar

1. si Penumbra: Overture diye bir oyun, daha iyiymis sanırım... demoyu bitirmistim, oyunun ilk 3 bolumunden mi ne olusuyordu, hatta bittiginde bu save'leri asıl oyunda kullanabilirsiniz falan diyordu =)... eger demonun bittigi yere gelmediysen yardım edebilirim... ama cok da uzun degildi, gelmissindir buyuk ihtimal... cok cins yerler var oyunda eheh...
Sosyal ağlarda paylaş

cozum

hah bak, orada deli darlandım, oyunun videosunda boyle kapı kenarına cubuk sokup kapıyı kırabiliyo diye, abartmadan soyluyorum yaklasık 1 saat kadar sandalye bacagıyla kapıyı acmaya calıstım, hafif acılabiliyo diye, eheh =)... o havalandırmanın kırıldıgı, icecek otomatı olan bi mekan var ya, oradan parayı kullanıp kola al, sonra onu, thermostat ta kullanınca ısı dusecek, o soguk gaz kalkacak, diger taraftan gidiceksin =)... psiko bi oyun bence ya =)...

Sosyal ağlarda paylaş

demoda yalnızca tek yaratıktan saklanıyodun ama sey, crouch moduna gectin mi otomatik stealth oluyo, bir de stealth deyken karanlıkta yerinde durdun mu etraf biraz daha gorulebilir hale geliyor, hatta yaratık yaklastı mı nefes alıp vermen hızlanıyor falan cok hosuma gitmisti =)... direk coruch tayken bi masanın altına arkasına falan saklansan yaratık gormeden geciyor, demodaki bi loop halinde aynı yeri donup dolasıyodu, o yuzden bi kez saklanıp gittikten sonra tekrar gelmeden hızla devam etmen gerekiyordu...
Sosyal ağlarda paylaş

başladım başladım =), ama demonun bittigi yerden cok ilerisine gelmedim daha =), yarın bi sabah olsun gunes acsın oynayacam eheh... ama izledigim tum videolarda hic yaratıga saldırmıyorduk, zaten elde ya flashlight ya da glowstick geziyosun, videolarda hep oyleydi yani =)... ilk oyunu bilen var mı ? onda dalıyo muyduk falan ? bilen varsa soylesin eheh, hazırlıklı olalım =)...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
"adventure oyunu tavsiye edin bana büğğ.." diye gezdiğim sıralarda yakın bir arkadaşım (ki "geek" diye tabir edilen güruhun önde gelen isimlerinden biridir) önüme penumbra'yı koyuverdi.

ben diyorum ki iyi de etti, sayesinde bir süre uyuyamaz oldum. mazoşist eğilimlerimin de harekete geçmesiyle oyunun beynimde yarattığı şizoid dalgalanmalar hoşuma bile gitmeye başladı. sürüklerken korkutan bir adventure oyunundan başka ne isteyebilirdim ki bu "bahar rehaveti mağduru" modunda gezdiğim günlerde?

yaşasın penumra, yaşasın bozuk para.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...