Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kolayoyun (Cloxinia UO)

Karahanli

Öne çıkan mesajlar

Neler olduğu hakkında bir fikri olan varmı? Ne siteye girilior nede servera... acaba kısa süre önce dolaşan söylentinin doğru olma ihtimali varmıdır? Yani kapanması tamamen... Cidden uzun zamandır zevk alarak oynayabildiğim nadir UO serverlarından biri... Kapanmasını hiç istemem...
Sosyal ağlarda paylaş

var olmazmı Bence girme 3-5 gün sonra yine aynı senaryo gm ler ve korunanlar ve aynı zamanda gmlerin arkadasları buna daynarakda serverı kendilerinin zanneden zavallılar 10 kişi ile oynamak istemiyorsan milyarlarca bug görmek istemiyorsan serverda zaten 30 olan oyuncualrın yarısı speed acıyorsa bütün hack programalrı calışıyorsa.ayrıca gm lerin scrip yazmak yada oyun içindeki dengelerden bir ahber ise orda oynanmaz bence dostum her önüne gelen server acarsa böyle olur.Adamalr Bugları gm komutları ile düzeltiyorlar scripleri değiştiriceklerine hayatımda böyle ezik bir yer görmedim 97 den beridir bu oyunu oynuyorum[signature][hline] In the End....We will remember not the words of our enemies,but the silence of our friends.
-------------------------------------------
An uncpredictable and dangereus force called as art by those who serve it.Called as power by those who try end it at their own ill
Sosyal ağlarda paylaş

Hemesus ben sana solemıstım gırme dıye ama....[signature][hline]
Nefret,gegen des Denken in unterschiedlichen Klassen,Das Hassen der von Kulturen und deren eigenen Rassen,Nefret die daraus folgende Wut die Jahre gart und ruht,Ansehen zu müssen wie Lügen wachsen wie eure Brut,Nefret,ist der Würgreiz gegen die Autoritat die es verseht Wie es geht wie man sich mit den Fahnen im Wind dregt,Nefret nach unten treten und nach oben zu buckeln,Intrigen zu verbreiten um an der Titte der Macht zu nuckeln
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...