Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kablonet/UltraTV

ozzystalker

Öne çıkan mesajlar

UltraTV üzerinden kablonet kullanıcısı olmaya karar verdim. Chip dergisindeki yazıyı okudum, adsl'in geleceginin olmadigi kanaatindeyim. Arkadaşlarımın da yaşadığı problemleri burada dile getirmeleri beni adsl'den yeteri kadar caydırdı.
Motorola Setfon modem almayı düşünüyorum. UltraTV üyelerine 104 milyonmuş. Üyelik için tam olarak ne yapmaliyim, online basvuru mu iyi? Yoksa bizzat kendim telefon mu acayim?
Yoksa ADSL başvurumu mu bekleyeyim?
Bilgilendirirseniz sevinirim. Tüm arkadaşlarımın yaşadığı deneyimleri aktarmalarını rica ediyorum. Bir kere alacağım birşey çünkü. O kadar yatırım yaptıktan sonra geri dönemem.
Şimdiden tesekkur ederim.
Saygılar[hline]myra
Never free never me
So I dub thee unforgiven
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Myra adsl bölge bölge değişkenlik gösteriyor oyüzden nerde oturdugunuda yaz eger senin oturdugun yere yakın bir adsl üyesi varsa daha iyi yardımcı olur gördüğüm kadarıylan Kingpinin pingleri kötü benim pingimde dl emde normal demekki olay yöresellen ilgili eğer illaki 2sinden birini alacam diyorsan yanlız şunu diyebilirim kablo şuan kapalı bir kutu telekom üzerinden özel şirketler dağıtıyor sonu yine telekoma dayanıyor 2004 neler getirecek özel şirketlere tam olarak bilinmiyorda açıkcası adsl nin geleceği ise sisli telekom şuan hayır edalarında ama tabiri caizse eşşek gibi özel şirketlere açıcak adslyi ama şuan telekom sadece adslye bastırıyor elinde tutmak istiyor kullanıcılarını ne yazıkki kabloya aynı ilgiyi göstermiyor.
Ben yerinde olsam almam birşey beklerim şunun şurasında birşey kalmamış bukadar zaman dayanmışsın biraz daha dayan ne olacak bitecek gör çünkü ben kablo kullanıcısı olacam dersen 1 belkide 2 sene onlara baglı kalacaksın adsl desen 1 sene bağlısın oyüzden bekle.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Sinirinde haksızsın demiyorum benimde başıma gelseki geldi zamanında bende sinir oldum şu aralar benimde dl hızım filan düşük yılbaşı olayına net oldukça yoğun.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
5-6 ay deigl işte yanlışım varsa düzeltin benim bildiğim kadarıylan 1yıl zorunlu oluyorsun emin olmadan yazıyorum yerinde olsam hiç almam beklerim en azındna şu davalar sonuclansın.King hangi serverlarda oynıyamıyorsun?[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
aktif kablo vardı
promosyonla 128 hat

hiç lag olmuyo online oyunlarda
süper hızı
download da sürekli 15

adsl aldım
hattımı batırdı telekom
download normal adsl için 11-12 arasıda
online oyun hayatım bitti
dial up 33.600 den daha laglıyım
stabil değil

iğrenç ötesi..[hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

aydinlattigin icin tesekkurler dynamick.
ben de ultratv'den almayi dusunuyorum kabloneti. zaten merkez binasiyla ayni semtte oturuyorum.
peki merak ettigim birkac konu var;
1- adsl basvurusunda bulunmustum. sozlesme imzalamadigim surece faturama "49 milyon" gelmez, degil mi?
2- kablonet basvurusunda bulunacagim, fakat nasil? 26milyon kadar turktelekoma verecekmisim. deneyimi olan arkadaslarinin benimle paylasmalarini diliyorum.
tesekkurler, saygilar[hline]myra
Never free never me
So I dub thee unforgiven
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
adsl başvurusu yapmıssın cıkarsa sözleşme imzalatmak için sorucaklar
istemiyorum dersin olur biter

sözleşmeyi imzalayacak olanda o telefon hattı kimin üstüne ise o yapacaktır

kabloda ise kablo tv kimin üzerine ise evde o sözleşmeyi imzalayacak
işte bi miktar telekoma veriyosun 26 mı neydi artık sen de demişsin de bilmiyorum sonra baska bişi yapmıyosun
adamlar gün veriyolar
eve gelip ayar cekiyolar
aktifkablo modemi kendisi satıyodu onun parasını eve gelince alıyo
fatura ise 2 ay sonra 2 aylık olarak geliyo[hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
aktifkablo kendisi satıyor baska kabul etmiyor zaten
illa bunu alıcan olayı var

motorola surfboard modem var adamların elinde
baan öle satmıslardı
eskilerinde sorun vardıda artık iyi bunlar
ben pek bi sorun yaşamamıştım hızı falan iyi gayet

dial up - cable - adsl hepsini kullandım suan adsl var ama
adsl den memnun degilim
cable iyiydi

(eskiden adsl süperdi ilk cıktıgı zamanlarda sonradan batırdılar , telekoma kafam girsin)[hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

mantık basittir dl yapacaksan dsl hem ucuz hem hızlı oyun oynıyacaksan 64k cable herzaman 512 dsl i döver[hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

İzmir kablo.net kullanıyorum.

Oyunlar için söliyebilirmki gerçekten ideal.
Süper hiç lag olmuyor neredeyse.

Örneğin cs de maximum 60 ping falan alıyorum
Min 12 gördüm. Oldukça iyi yani.

Downloadlarımda 15-16k ccivarında değişiyor.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...