Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hep isteyipte sahip olamadığınız konsollar..

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Mesela ben her zaman bir NeoGeo sahibi olmak istemişimdir fakat firması battı ben hala sahip olamadım ona.Ahh şimdi gelecek yaz birisi gelse de kafama bir NG atsa ne güzel olur.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a ; Grynn , Botanika)

Sosyal ağlarda paylaş

Evet evet çok hoş bişeydi gamegear. Böyle kendiliğinden ışıklı, geniş de ekranı vardı. Çok da pil yerdi. Adaptörsüz oynamak bayağı zengin işi sayılırdı yanlış hatırlamıyorsam[signature][hline]Bizim Estel, 08 Ocak 2004 19:25 tarihinde demiş ki:
"abi niye her seferinde iyisin di mi diye soruyorsun? potansiyel intihar teşebbüsçüsü müyüm?"
Bizim Estel, 08 Ocak 2004 20:39 tarihinde demiş ki:
"yok abi ben dünyaya herhalde örnek alın bunun gibi olmayın halinize şükredin diye parmakla gösterilmek için gönderildim."
Sosyal ağlarda paylaş

çok yaşasın gb... bi tane gb pocket vardı bende... ufacık bişeydi ama ekranı bayağı büyüktü. Sonra color oldu bi tane... Daha da sonra advance çıktı... pocket büyüklüğündeki renkli ekranıyla gönüllerde taht kurdu. Gerçekten de çok güzel bir alet. Şimdi seneye dershaneye de başlayacam. Almayı düşünüyorum bi tane :) Oyunsuz yapamam bennn!!! Ben daha bir çocuğum![signature][hline]Bizim Estel, 08 Ocak 2004 19:25 tarihinde demiş ki:
"abi niye her seferinde iyisin di mi diye soruyorsun? potansiyel intihar teşebbüsçüsü müyüm?"
"yok abi ben dünyaya herhalde örnek alın bunun gibi olmayın halinize şükredin diye parmakla gösterilmek için gönderildim."
Sosyal ağlarda paylaş

zamanında sega mega drive ile su seganın gameboy seklınden almıstım sonrakı ayda dreamcast cıktı amma ozenmıstım be ehehe sonradan battı fırma oyunları cıkmadı ıyıkı almamısım ama ne gunlerdı sabah aksam dreamcast hayal ederdım segaya bakıp sınırlenırdım..[signature][hline]|apache the taksimetre|
have no fear,vlad is here! -vlad

Japonların son icadı,devrim niteliğinde!
Sosyal ağlarda paylaş

Heh... tüketim çılgınlığı işte...
ah bir zengin olsam![signature][hline]Bizim Estel, 08 Ocak 2004 19:25 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...