Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İllidan Stormrage downed by Destination

Vulcan_Lionheart

Öne çıkan mesajlar

Regalya said:
Ben söyleyim konu siz onlar yada bunlar değil,her ne şekilde olursa olsuk bi nebze dahi olsa egomari içerik taşıyan post bile gelse ortam hemen bulaniyor eh halinazırda türklerin "Kralım(z)" mantığı cinlendiriyor artik seninde yazmış olduğun
Vulcan_Lionheart said:
fazla uğraştırmadı...

Sözüne patlamış millet
Sonuçda eğerki buraya topic açıp bi sunumda bulunuyorsan mutlak suretle negatif yorumlarda alacaksın pozitiflerin yanında ben senin yerinde olsam Gangrene mesaj atip o "fazla uğraştırmadı..." u kaldıttırır veyahut topic i toptan sildirdir ortamın üslubuna uygun şekilde açtırdım.

Tebrikler bu arada sabit bi raid ortamı kurup istikrarlı,sadık oyuncuları bi araya toplayıp BC content'i temize çıkarmışsınız inşallah Sunwelldede böyle devam edersiniz.

Hocam allahaskina ya..ugrastirmadi iste.. gercegi yaziyorum burda,99 kere wipe yedik 19k repair ve flask parasi odedik anca kestik deseydim daha mi mutlu olacakti millet?Nedir abi bu millet arizamidir nedir.. tobe tobe ya...

abi lutfen kimse mod kilitlesin su topici..istemiyoruz kimse bilmesin ne yaptigimizi vs..
Sosyal ağlarda paylaş

Benim demek istediğimi anlamamışsın belkide yanlış kelimer seçtim..
Millete malzeme verme işte daha öncesindende gördüğün gibi
"Bunu kestik"den bir kelime bile fazla kullanırsan millet tepki gösteriyor aşırımı? belki.. yinede milletin eline neden koz veriyorsun kuzum kestikde bitsin kimse sormadıki sana zormuydu kolaymıydı are you pwn? vs
Boşlaf = extra tepki
Ulaşmış olduğun bi başarının sunumunu yapıyorsun tamam ne güzel ama gereğinden fazlasını yazmana gerek yok çünkü baya büyük bi grp "sordukmuki söylüyon hulam" modunda son dönemde o yüzden yok kolaydı yok biz söleyiz falandır bilandır gereksiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...