Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FTK: Galatasaray - Fenerbahçe (27.02.2008 - 20:00)

toggie

Öne çıkan mesajlar

CatLikeThief said:
futboldan hiç anlamayan kız arkadaşım bile güldü hakeme resmen kepazelikti. neyse gs ve federasyona başarılar.

8 kişi yenildik diye ağlamayız ama siz kendi halinize ağlayın bence avrupanın kepazeleri

Bu mesajı "kız arkım var benim adam olun lan" demek için atmadıysan ne oliim var ya hahah.
Sosyal ağlarda paylaş

NoTwisT said:
Adnan Polat cikti " Fenerbahceyi ancak bole sacma sapan bir yonetim sayesinde yenerbilirdik, hakem rezaletti" dedi. Siz daha konusun, Kazanan takimin baskan adayi soyluyor bunlari...

Adam çünkü mevcut takım ve teknik heyeti sevmiyor.Böyle politikalara da sığınabilecek bir provokatör Adnan Polat.Kendi adamınız gol diyor gibi bir mentalite aramayın bu sözlerde.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:
Abi tekrarları izleyin işte Lugano gözlük yapıyor, Gökhan sahada top varken top istiyort almıyor zaman geçiriyor ki aynı sarıyı Volkan da görmüştü yani eşitlik ve istikrar da var, Volkan zaten diz atıyor, Lincoln küfür ediyor. Tüm kırmızı kartlar haklıdır. Gerisi ağlamak gerçekten.

Sakinleşince Gökhan'ın pozisyonunu izleyin bi bakın nasıl "erdemli, şerefli" bir çocukmuş...

Aynen katılmaktayım, ben yazacaktım yazılmışı varmış.
Sosyal ağlarda paylaş

CatLikeThief said:
futboldan hiç anlamayan kız arkadaşım bile güldü hakeme resmen kepazelikti. neyse gs ve federasyona başarılar.

8 kişi yenildik diye ağlamayız ama siz kendi halinize ağlayın bence avrupanın kepazeleri

son 10 yılda önüne gelenden 5-6 gol yiyen fenerbahçe taraftarımı söylüyor bunu şampiyonlar liginde 0 çeken 2 takımdan birisi olan fenermi söylüyor bunu müzesinde avrupanın en büyük kupası olan bir takıma bunu söyleyemezsiniz Çirkefliği bırakın adam olun yoksa böyle adam ediyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:
NoTwisT said:
Adnan Polat cikti " Fenerbahceyi ancak bole sacma sapan bir yonetim sayesinde yenerbilirdik, hakem rezaletti" dedi. Siz daha konusun, Kazanan takimin baskan adayi soyluyor bunlari...

Adam çünkü mevcut takım ve teknik heyeti sevmiyor.Böyle politikalara da sığınabilecek bir provokatör Adnan Polat.Kendi adamınız gol diyor gibi bir mentalite aramayın bu sözlerde.

adam fenerbahçeye olan şanssızlığımızı böyle saçma bi maçta yenebilirdik sanırım dedi saçma sapan yönetim demedi fenerbahçeyi anca böyle yenerdik demedi lafları nerenizden anlayıp nerenizden yazıyorsunuz ?
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:
CatLikeThief said:

Bu mesajı "kız arkım var benim adam olun lan" demek için atmadıysan ne oliim var ya hahah.

e yuh be abi. ne diyim ben sana .yok artık. izmir ekonomi üniversitesinde 1.sınıf öğrencisiyim. bunu yazarak karizma olmaya çalışıyorm ok ? :D
Sosyal ağlarda paylaş

adamınbiri said:
Rewendor said:
Son yıllarda alışılageldiği üzere, her zamanki gibi FB'den üstün oynadık. Her zamankinden farklı olarak bu sefer üstün oyunumuzun sonucu olan galibiyeti de elde ettik.

farklı zamanlardamı yaşıyoruz? sizin oralarda gs fenerbahçeyi son 8 yılda ilk kez yenmedi mi? alla alla bak şaşırdım şimdi

Yok hayır 5-1 de yenmişti zamanında merak etme. Başka galibiyetler de var, ama genelde yeniliyor.

Ama zaten dediğim o. Üstün oynuyorduk ama yenemiyorduk. Yine üstün oynadık ama farklı olarak yendik bu sefer. Senin dediğinle çelişen bir şey demedim.
Sosyal ağlarda paylaş

CatLikeThief said:
MacLeod said:
saraçoğlundaki maçtada gördük kaleye giden tek şutunuz yoktu. hala hakem diye ağlıyosunuz ya cry more açılırsınız babs.

bu gece uyuyamassın sevinçten sen şmdi. lol

vallaha mışıl mışıl uyuyacam da sen bu hazımsızlıkla biraz zor uyursun bu hafta.

cry more bab.
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaraylı taraftarların büyük bir bölümü maçın bitmesinin ardından stattan ayrılmayarak sevinç gösterilerini sürdürdüler.
Taraftarlar, uzun süre yaptıkları tezahüratlarıyla galibiyeti ve turu kutladılar.

Sarı-kırmızılı taraftarlar, maçtan sonra sahaya çıkarak yenileme antrenmanı yapan oyuncularını da alkışladılar.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, karşılaşmanın ardından takımına turu getiren Ümit Karan'ı kutladı.

-KASA DOLDU-
Galatasaray, Fortis Türkiye Kupası'nda yarı finale yükselerek kasasını doldururken, şimdiye dek 1 milyon 20 bin dolar kazanç elde etti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...