Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

P:S: I love you

dory

Öne çıkan mesajlar

baktim konular icinde, aramaya da inandim bulamadim, acilmissa affola, kitlenebilir.

efendim, nasil desem, harika bi film. ağla ağla bi hal oldum, oykumuz bi evli cift hakkında, kocasini kaybettikten sonra ondan aldigi mektuplarla hayatını yonlendirmesini anlatiyor, cok enteresan, iç isitan bi film. 300deki meshur kralimizin oynadigi bu filmi mutlaka izlemelisiniz. adam aslinda 300deki kadar kızgın değilmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

kadının oyunculuğu çok kötüydü.
film iyi sayılırdı
hikaye bizim (özellikle benm) ahlak ve kültür anlayışıma bazı noktalarda oykırı olduğu için çok da beğenmedim
ayrıca kadınları da sex manyağı olarak göstermiş
bazı şeyleri de olduğu gibi tıpkı gerçek hayattaki gibi ele almış, iyiydi bitakım şeyler
sonunda da mutlu bitsin hadi demişler ohara...

edit:

hatta biraz daha yazsım geldi.
şimdi holivutta böle amcalar yapıncılar oturuken, bi senaris gelmiş, abi bi fikrim var süper.
-neymiş
-aşk filmi ama süper
-çok aşk filmi var
-ama bu süper, deişik
-nesi değişik
-abi şimdi..

2 genç birbirini sevio aşı, ama adam daha filmin 3. dk sında ölmüş oluyo

-oha, nası çevircen
- işte abi bütün bi 2 saat boyunca onu kıvırmaya kascaz, deiğiş demü
-iiimiş valla git yap da bi gel bakim

böle bi film asdas
Sosyal ağlarda paylaş

of evet o sahne, haklisin, ilk agir darbelerden biriydi.

bilmiyorum ya belki ben boyle "dead-lover" temali filmlere karsi asiri hassas oluyorumdur, asik oldugum insanin ölmesi basima gelebilecek en imba olaylar listesinde ilk 3e girer. kaldiramam ben.

barda william'in sarki soylediginde, o sarkinin gerry'i direk canlandirmasi sahnesi de "crit"ledi beni.

bu sebeplerden oturu de filme kotu diyemiyorum.
"it's not you guys, it's me"
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonmax said:

hikaye bizim (özellikle benm) ahlak ve kültür anlayışıma bazı noktalarda oykırı olduğu için çok da beğenmedim
demişim ya asdas. yannış anlamayın. ahlak ve kültür derken. bi kadının bir erkeği çabuk bi şekilde unutup bir başkasıyla sex yapması. ı ıh yok >.< kabul etmiorum bunu. ben ölsem de hiç başkasıynan birlikte olmasın :P hep neim kalsın. o yüzden kadına çok kızdım filmde işte neblim. madem okadar aşıksın adama hala, ne abazalıktan kuduruosun dedim.
edit:
ya bi de filmi izlemeye gittim zaman işte sevgilimle beraberiz fln. neyse benm kız arkadaşımın hemen yanında türbanlı bi bayan ve onun yanında da bişeysi oturuyo. neyse, filmden çıktın, kız arkadaşım sinir krizlerinde. nooldu dedim. aman allah kahretsin bi adam gibi izletmedi yanımdakiler filmi dedi. vır vır konşmuşlar. dedikleri de şu türbanlı kadının:

-AAAAAAAA O.O boxerlı adam!!
- aaaaaaaaa yatakta öpüşüolar ay ay ayay
- hiiiiiiiiiiii adamla öpüştü
- ay inanmıyorum adam çıplak dans ediyo
- aaaa töbe töbe kırıklara bak ahahay

vsvs.. :/ e yuh dedim..
Sosyal ağlarda paylaş

ehuhu o o kadar da krizlere girilcek bisey degilmis, kafalarina atilan 3 misirla bu is cozulebilirdi.

ben the day after tomorrowa gitmistim, lisedeydim sanirim.
bi sira onumda 65 yasinda teyze ve 70 lik amca yiyisiyordu. adam kalpten gidicek sandik. butun sinema onlari dinledi. kabustu. hala psikolojim allak bullak ondan dolayi.

neyse filmle alakali da
aslinda haklisin, kadinin yaptigi bi yerde yanlis ama
adam olmus, kadin genc guzel ve hayat dolu, ayrıica da turkiyedeki gibi "kir dizini otur" bi aile yapisinda da degil, ayrica gerry de oyle olmasini istedigini belirtmis.
yani aslinda yaptigi "move-on" degil zaten farkettiysen, sadece unutma cabasi. kudurmusluktan oldugunu sanmiyorum.

soru

bi de filmin sonunda holy single degil mi ya? ben mi kacirdim?
facebookta quiz yapiyim dedim, williamla yaziyodu, oha nassi dedim?

Sosyal ağlarda paylaş

evet.

william'a verdi o asdas. filmin sonunda da adamla, biz sonra şaaparız die bi bakış atıldı. hatta anası da koca buldu filmin sonunda :/ türk filmi olsa bukadar.

ayrıca:
ölen kocası beni unut demio. beni unutma hep sev ben seni hep sevcam ama bana da kitlenip kalma git o doğru adamıo bul evlen dio.
hatun napıo, irlandada eski kocasının ona hediye ettiği tatil vesilesiyle gidip barda adam bulup yatıyo. bak ben buna kızarım işte. oha oldum.

ayrıca o sahnelerde, filmdeki kadınların bu abazalığı da beni benden aldı :S okadarmı arkadaşım dedim yani..

adamla yatmak için elinden geleniş yaptı desem azdır. direk adamın kucaana atladı. >.<

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...