Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TSL: Fenerbahçe - Bursaspor

Xobalt

Öne çıkan mesajlar

semih daha kadroya giremez. ofsayta çakmışlar sanki semih'i orda duruyo uyanık ya biraz.

bursa'nın forvetleri ne kadar kötü ya. o tum nası kaçırdı o golü nası ezdi bütün pozisyonları. maçın sonlarına doğru samet aybaba'nın yüzünü gösterdi adam eğilmiş napiyim diyo o kadar iyi anladım ki kendisini.
Sosyal ağlarda paylaş

oradaki amaç farklı. fenerbahçe duran toplardan veya alexin kestiği ortalardan gol bulan bir takım. deivid de alexin ortalarına en iyi yer tutan adamdır. duran top olsun gol atalım beraberlik alalım en kötü düşüncesiyle hareket etti büyük ihtimalle ama, uğur boral'ı niye aldı oyuna diye sorabilirsiniz gayet.
Sosyal ağlarda paylaş

her takım maç kaybedebilir kuyruk acısı yok ama gelipte "zico gibisi yok" derken önce bi kendinize bakın.Kendi durumunuzu unutup gelip bunca başarı elde etmiş adama laf atmak gereksiz.Evet bu maçta ziconun hatası var %100 var.feldkamp her maç hatasız mı? takımının başında maça gitmeyen bi adam bunları unutup gelip "zico gibisi yok" demek abesleiştigal etmek. ben kuyruk acısı duymuyorum sizleri görünce gülüyorum açıkçası.
Sosyal ağlarda paylaş

Yaptığı tek şey motivasyondur yoksa taktiksel birşey yok. Fenerbahçe önemli maçlara çoook motive çıkıp başarılı oluyor. Zayıf takımlara karşı aynı başarıyı gösterilemiyor bu da motivasyonu tam anlamıyla doğru kullanamadığının bir göstergesi. Geçen sene değil ama bu sene nedense ligdeki motivasyonsuzluk sonuca etki ediyor.

Bence daha iyi ve teknik irektörlüğüyle tanınmış bir adam gelse Fener'in başına Fener öttürür.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:
Yaptığı tek şey motivasyondur yoksa taktiksel birşey yok. Fenerbahçe önemli maçlara çoook motive çıkıp başarılı oluyor. Zayıf takımlara karşı aynı başarıyı gösterilemiyor bu da motivasyonu tam anlamıyla doğru kullanamadığının bir göstergesi. Geçen sene değil ama bu sene nedense ligdeki motivasyonsuzluk sonuca etki ediyor.

Bence daha iyi ve teknik irektörlüğüyle tanınmış bir adam gelse Fener'in başına Fener öttürür.
küçük takımları küçümsediğide ortaya çıkabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız hiç kimse böle bişiy beklemiyodu be ... fener cidden bu seneki en kötü oyunlarından birini oynadı,pozisyona girmekte bu kdr sıkıntı çeken bi feneri uzun zmndır ligde görmemiştim.bu arada gsliler farkı açarız fln demiş erken öten horozu kestiklerini hala öğrenememişler galiba.uefada ilk maçtan sonra da böle şeyler konuşulmuştu aman dikkat!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...