Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Grafik Sorunu!!!

silverhoof

Öne çıkan mesajlar

Beyler Resimde gordugunuz sıyah noktolar belli bir sure sonra ekranın her yerını kaplıyor ve gıdıp gıdıp gelıyor..Oyunu wındows a ındırp tekrar cıkarttıgımda ıse 10 veya 15 sanıyelıgıne duzelıyo..SS alınca cok fazla cıkmamıs ama baya bı doluyo..Bu sorunu yasıyanınız varsa yardım edebılır mı
Sosyal ağlarda paylaş

Bir ara outlandde özellikle nagrandda uçarken karşıdaki dağların bazı alanları kaybolup geri geliyordu, çözmek için herşeyi denedim oyunu dahi silip yüklemiştim. 1-2 patch sonra yamandı ve düzeldi, bu tarz bir sorun olabilir, aklıma başka birşey gelmiyor şahsen.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı olay bendede oluyor. Vashj, Kael ve MH yapmışlıgım var her tarafı kaplanmış şekilde. Resmen pc yi kaldırıp atası geliyor insanın. Berbat birşey.

Neyse hissiyatı verdikten sonra çözüme geçelim;

Fanı temizlersen geçme ihtimali oldukça yüksek. Yani benimkinin olayı fan kirlenmesi. Temizliyorum. 2-3 hafta falan beni idare ediyor. Sonra olmaya başlayınca tekrar temizle.
Sosyal ağlarda paylaş

ekran kartının ramlerinden meydana gelen bir bozulma ,

genelde tamiri yoktur , arkadasın ısıyı dusurerek gecici bir cozum bulması sasirtici, uzun vadede ekran kartı cope atılır

diger bir olay

bazen de psu unun yeterli guc uretmemesi ve ekran kartının yuk altında gerekli gucu cekememesinden de kaynaklanabiliyor bu sorun

o yuzden ben derim ilk once kaliteli bir psu ile dene yine oluyosa ilk dedigim

hadi eyvallaa
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...