Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pve Holy Paladin Talentları

GM-Newbie

Öne çıkan mesajlar

PvP Holy Pala

gibi olmalı,

* Arena da Lay on hands kullanamıyorsunuz,, o yuzden imp. lay on hand tavisiye edenler yalan :)
* herkese yapacagınız buff BoK o yuzden mutlaka alınmalı
* imp. conc. aura ve Stoicism cok onemli
* keza healer olara disorient ve stun da olmamanız yada min. e indirmeniz lazım,

Ben biraz daha PvE spec le arena yapıyorum ama Full arena focus olsam bunu yapardım,

Astral ın Arena spec de kullanılabilir imp. conc. aura dan dolayı Spiritual Focus dan 1 cıkarılabilir ama verilecek yer cokda farketmiyo bence :) ama genelde ilk focus targetlar cloth wearerlar oldugu ve genel de istemli istemsiz sacma yerlere kactıkları/blinke attıkları icin aura 40 yard olmalı derim tercih meselesi tabi :)
Sosyal ağlarda paylaş

The_Delucian said:
PvP Holy Pala

gibi olmalı,

* Arena da Lay on hands kullanamıyorsunuz,, o yuzden imp. lay on hand tavisiye edenler yalan :)
* herkese yapacagınız buff BoK o yuzden mutlaka alınmalı
* imp. conc. aura ve Stoicism cok onemli
* keza healer olara disorient ve stun da olmamanız yada min. e indirmeniz lazım,

Ben biraz daha PvE spec le arena yapıyorum ama Full arena focus olsam bunu yapardım,

Astral ın Arena spec de kullanılabilir imp. conc. aura dan dolayı Spiritual Focus dan 1 cıkarılabilir ama verilecek yer cokda farketmiyo bence :) ama genelde ilk focus targetlar cloth wearerlar oldugu ve genel de istemli istemsiz sacma yerlere kactıkları/blinke attıkları icin aura 40 yard olmalı derim tercih meselesi tabi :)

birak sen talent yapma pvp için ^^
pvp talenti

böyle olur pvp talenti
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...