Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CL: Fenerbahçe - Sevilla ( 20.02.2008 - 21.45 )

Xobalt

Öne çıkan mesajlar

Baluu said:
abi fenerbahçe'ye baktiginda zaten, ne defansif oynuyor ne atak oynuyor, yani bu takim normal oynayan bir takim.
o nedenle deplasman ev sadece rakip cok güçlüyse onemli.. Ki ben bakiyorum sevilla'ya ya o kadar abartmasaydik sevilla'yi gozumuzde bu mac fener 5 cekerdi.. Sevilla'yi cok buyuttuk gozumuzde.. Ama ben dedim acilir bu cocuklar 2.maca.. :D

başka maçı izledik herhalde..5 yiyen siz olcaktınız çünkü de=) adamlar normalde yaptıkları pasları yapsa rahat 5ti ha fener de 5 atardı gerçi 5-5 biterdi=P
Sosyal ağlarda paylaş

Gilean said:
Baluu said:
abi fenerbahçe'ye baktiginda zaten, ne defansif oynuyor ne atak oynuyor, yani bu takim normal oynayan bir takim.
o nedenle deplasman ev sadece rakip cok güçlüyse onemli.. Ki ben bakiyorum sevilla'ya ya o kadar abartmasaydik sevilla'yi gozumuzde bu mac fener 5 cekerdi.. Sevilla'yi cok buyuttuk gozumuzde.. Ama ben dedim acilir bu cocuklar 2.maca.. :D

başka maçı izledik herhalde..5 yiyen siz olcaktınız çünkü de=) adamlar normalde yaptıkları pasları yapsa rahat 5ti ha fener de 5 atardı gerçi 5-5 biterdi=P

abi kimle oynadığını hatırlamıyorum,bi maçında ceza sahasında 5 pas yapıp gol atmıştı abi adamlar =D
Sosyal ağlarda paylaş

Bu 3-2 lik skor da aklıma Galatasaray-Real Madrid turunu getirdi. Umarım sonu benzemez..

Dışarıdan bir gözle baktığımda ( Ne Fenerli ne GS liyim ) FB lilerin sevinmesini gayet doğal buluyorum. Yani, tamam 3-2 öyle 2.maç için çok iyi skor değil ama sonuçta galibiyet. Amaa buradaki kapak olsun muhabbetleri falan bence fazla abartıldı, hala herşey ortada. Sonuçta FB, Gs yi Bjk yi kapak etmeye falan kazanmadı FB, kendi kendinize sevinin işte, uğraşmaya gerek yok o kadar diğer takımlarla. :)
Sosyal ağlarda paylaş

yahu herkese tek tek yazmaktan sıkıldım..ortada kafa kafaya biyoun göremiorum ben..tamam tam bir şl takımı gibi bulduğunuzu attınız eyv ama o yarattığınız pozisyonlar harici 2 top yapmadınız resmen.adamlarsa istedikleri her zaman ceza sahasına girdi.
lütfen kör olmayın taş gibi takım sevilla.adamların deplasmanda olduğunu unutmayın yani
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
LucifeL said:
toggie abi sen hakikaten provakatörsün ya da futboldan anlamıyorsun yani...

Bu Fenerbahçe düşmanlığınız nedir anlamış değilim?
Ama şunu anladım kuyruk acısı unutılmuyor hemde senelerce.

ne diyosun sen yahu? kendi kendini provake ettin boku bana attın? iki dakka normal takıl.
ahahaha abi bende en az senin kadar Sevilla maçı izledim ve sen Sevilla'nın bugün gercek futbolunu oynamadığını hatta Fenerbaçe karsısında koşmayıp sallamadığını söledin 3-4 mesaj bu provakatörlük olmuyor da ya da ben mi yalnış anladım?

Senin burada Fenerbahçe alehine yaptığın saçma sapan eleştirileri çoğu kişi bilir o yüzden bence sen yazdıklarını okumadan ya da düşünmeden yazıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi nasil başka maç izledik..

Defans diye bişi yok sevilla'da her giden, ya gol ya guc bela cikariyorlar ya da bizimkilerin eli kayar ayagi kayar ne bilem başka yerde adam yerdedir hakem durdurur felan.. Oynatmadilar, sence niye ? Oynatsalar aticaz diye..

Bak bugun sevilla'ya ne goruyorsun ???

Ben gordugumu soyleyeyim, fenerbahce'nin korkak oyunu nedeniyle bir kaç onemli pozisyon yakalayan bir sevilla var.. Forvet'leri de o kadar etkili degil, tmm cok hizlilar, tak diye aliyorlar topu, ama bu sevilla'nin + si mi ? Fenerbahce verdi tum toplari neredeyse..

Yapmayin etmeyin..
Sosyal ağlarda paylaş

yaw şimdi bir hiç için banlanmayalım..

hakeme sevgilerimi sunuyorum.. eve gel bi de bana sarı çıkart emi.. ben de çıkartırım sana zaten.

neyse, sevillalı futbolcularında yüzünü gözünü öpüyorum. nazik çocuklar. yok yere yüzlerini tutuyorlar falan.

sevgiler canım sevgiler.. severim sizleri..

ARGH!

ha unutmadan sapık kılıklı (adamı nedese t-bag'e benzetiyoz biz) edu dracena için yeni bi film procemiz var. bu sefer aktris o olacak.. rocco ile başrol oynayacaklar kesin bi AVN ödülü alırlar..

canımsın
Sosyal ağlarda paylaş

Quibble said:
tebrikler fener..

edit: sevilla'nin gercek futbolu bu mu? takip etmem ciddi soruyorum.. :)

gerçek futboluna yakın ama biraz az koşmuşlar normal oyunlarına göre normalde daha çok koşan daha çok mücadele eden bir takım görüntüsünde sevilla bide cidden o kanat oyuncusu neden yedek başladı maça anlamadım...
fenerbahçeyi tebrik ediyorum ne olursa olsun türkiye ülke puanına bir galibiyet daha eklediler ve oturup gururla izlediğim bi futbol koydular ortaya...
tek üzücü yanı pek avantajlı bi skor olmaması umarım fenerbahçe orda da sevillanın savunma zaaflarından faydalanıp gollerle buluşur türkiyeye unuttuğu heyecanları tekrar yaşama şansı tanır...
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
lucifel sen maçı izlememişsin abi yiyosun bizi, git yat. bi de penaltı demişsin eeeeöööeehh bırak ya. adamın arkası dönük, topun gittiği yerde fenerli yok, eliyle elleyecek penaltı olacak. hadi abicim ya bırak allasen.
Benim düşüncem bu ai yani maç sonu suan konuşmalarda da o topun penaltı olduğu söleniyor ama değilse de benim yanlışımdır kabul ederim ama ben penaltı olarak düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...