Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Ford Fiesta

MrMarvelous

Öne çıkan mesajlar

Bunu da mı beğenmediniz?!

Bence son derece başarılı bir tasarım. Hele ki güncel kasaya kıyasla. Şimdiki Fiesta minik ticari araç gibi bişey, zevksiz metal ve plastik yığını...

Bu daha avrupalı zevkine uygun tasarlanmış. Fiesta sınıfında bir araba için gayet gösterişli... Cam tasarımı Aston Martin'den araklama olmuş direk ama güzel işte :D

Videodaki fıstık yeşili değil de aracı bir de şöyle düşünün:

25-30 milyarlık araba için gayet iyi...

Sosyal ağlarda paylaş

tavanı konsepteki gibi farklı renk alınabiliyor olsa cidden nefis siyah tepe ve filmli cam ile nefis seyler yapılabilir bu araba ile.

ben acıkcası bu sınıf ıcın cok basarılı buldum. pug 207 ye para verecegınıze yeni fiesta cok daha basarılı olmus. konsepten cok sapmamıs olmaları da hosuma gıttı.

ford hayatında ılk defa dogru yolda. sımdı fıyatta bır aptallık yapmamalarını umuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

Ford derken Alman Ford ile Amerikan Ford'u karıştırmayalım lütfen.

Tamam, mevcut Fiesta'ya oranla daha egzotik bir tasarımı var ama egzotik olmaktan öteye gidemiyor. Arka tasarımı çok kalkık tasarlanmış. Ayrıca dinamik bir hava katan o cam çizgisi, arka tarafı basık ve boğucu hale getiriyor. O tür cam çizgilerinden haz alamıyorum bir türlü. Ama mevcut tasarımdan çok daha iyi olduğunu söylemek gerekli.

Ben Ford markasını Türkiye temsilcisi nedeniyle sevmiyorum. Yoksa Alman Ford'a karşı daha başka olumsuz bir tutumum yok. Oldum olası Koç grubundan haz etmem. VW'i en fazla zorlaması gereken marka olarak görmek isterim kendilerini. Tasarımları bana pek hitap etmiyor ama pek sorunlu Ford da duymadım şimdiye kadar.

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

RecepIvedik said:
prozzak said:
fena olmamış

ama ford a karşı hiçbir zaman sempatim olmadı

hala da yok

65 model fastback Mustang veya 69 model Mustang sevilmezmi

o bir mustang ford degil lütfen dikkat edelim buna :)

( ford mustang olarak geçse bile hiçbir zaman ford olarak görmedim görmeyecegim bir model )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...