Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amazondan gönderilenler nereden alınır?

Halfmumi

Öne çıkan mesajlar

air mail'le geliyorsa ve boyutlari zarftan buyuk degilse postaci normal birsey getiriyormus gibi getirecek sana, boyutlari buyukse yine postaci koliniz var diye bir kagit teslim edicek sana postaneye gidip alicaksin.

diger yollar kargo, mesela Mail Box Ect. veya DHL WWE ile gelmesi, amazon bu iki firma ile calistigi icin, ayni sekilde evine gelip teslim edicekler kutuyu boyutu onemsiz, evde degilsen
uzerinde firmanin adresi olan `geldik bulamadik abii` kagidi ile karsilasabilirsin, bu durumda da yine gidip sen alicaksin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Mumi amazon.com dan alışveriş yaptıysan nasıl yaptın bir sorun cıkardılarmı bide?[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

yaptım Virüs.Bir sorun çıkmadı şu anda..Ama paketim gelmedi.Yukardaki 26 ocak 2 şubat tarihlerinde,2 şubattan sonrada gelmezse mail atıp gelmedi diyeceğim.
bir çok arkadaşım eşya,kitap,parça getirttiler direk Konyaya(tabii,hiç birine sormamıştım nasıl getirttiklerini) geliyor yani.
Sorunda çıkmadı..
Karttan 3-4 defa para çekemediler :p
en son " ya çektiniz,çektiniz çekemediniz çekemediniz" derken çektiler..
Sosyal ağlarda paylaş

Mumi ne getirttin?
HEr şey gelmiyor dye bir olay yok bildigim kadarıyla. Sanırım CD ve DVD tarzı şeyler gelmiyordu fakat artık geliyor olabilir cunku DoYouWantit midir nedir ona uye olmuş galiba Garanti tüm bonus cardı olanlara amazondan 2 taksite felan yapılıyor bu aralar. Bu anlaşma ile Türkiyeye göndermedikleri malzemeleri gonderiyor olabilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

evet..
bugün,"paketiniz var"cı amca geldi...Paketimi uzattı..
"one laaan?" dedim...

ve iki dvd imde sol tarafımda duruyor şu anda :)

yalnız bir şeye dikakt ettim,önce almanyaya gitmiş sanırım? :p[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Lets burn some muscle...
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Saol Mumi
bekle beni amazon...
Kaç günde geldi?[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo

[Bu mesaj Virus tarafından 31 January 2004 01:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...