Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wow ve İslam

Odinn

Öne çıkan mesajlar

"Don't you have some buildings to blow up, or something?"
"Magic Sky Daddy gets angry if you don't fawn over Him. Probably due to an accidental overdose of gamma radiation."

diyen embesil insanlar varmış bunu gördüm.
komik olmaya çalışıyorlar belki ama şebek görüntüden ötesi çıkmıyor.

her müslümanın namaz kılmaya hakkı vardır.
e sonuçta hepimiz insanız, tuvalete gitmen gerekir vs.
ama bunu tam da illidan'la kapışma sırasında felan söylemessin mesela.
eğer böyle bir durum varsa, raid leader'a önceden söylersin. "benim birazdan namaz kılmam gerekiyor, şu mobları temizledikten sonra beş dakka ara verebilir miyiz?"
ona göre ayarlar adam.
ha raid leader buna izin vermiyorsa, o zaman o leader'lık vasfını beceremiyor demektir.
ancak öteki türlü, önemli bir kapışmanın tam ortasında hiç haber vermeden çekip afk olursa, o zaman player suçludur.

e sonuçta bot değiliz.
Sosyal ağlarda paylaş

abi şey çok komik yalnız.

40-man raid'ler bile gördüm, ottan bottan 10 dakika ara bile veriyorsun.
nereye gidiceğiz, ne yapıcağız, hangi yaratığı nasıl öldürcez diye tartışıyorsun.
birileri cep telefonuyla konuşuyor, kapıya bakıyor felan.

bunlarda kimsenin sesi soluğu çıkmıyor da,
iki dakka namaz kılmak isteyen birisine
"hayır kardeşim kılamaz, onun ara verme hakkı varsa, ben de 15 dakikada bir 5 dakikalık ara verme hakkım var" felan deniyor.

tamam ateistsin, iyi güzel de,
bu sana diğer dinden inançlara inanan insanlara hakaret edip, domuz bağıyla bağlayıp, dilim dilim doğrama hakkı vermiyor ki?

radikal islamcıların "İNFİDEEEEL! YOU DİEEE!" demesiyle felan dalga geçip,
sonra kendileri de radikal dincilik yapıyor.
e ne farkın var ki Salemcilerden, Nazilerden, İntihar bombacılarından felan.

ateist takılan hristiyanlarsa daha da komik :P

Forthefight said:
It's threads like this that really bring out the worst in the American people.

Shameful to say the least.

Of course I will not resort to what the common-folk do (nor have I ever) and I thank the few of you who are educated and not full of hatred who don't jump on the bandwagon and bash the latest thing to hate, in this case being Islam thanks to the Bush administration and the actions of a few misguided so called followers.

/end serious talk

I think someone should hijack this thread and reclaim it in the name of Chuck Norris.

forumu açıp forthefight'a +1 demek istedim ama olmadı.
bizim fightersfight var lan ulan
Sosyal ağlarda paylaş

Çok salak cevaplar var da, yine de konuyu açan eleman haksız bence.

said:
This is like saying you need to take an break for a smoke, and everyone needs to wait for you. Screw that.

Buna katılıyorum ben. Dini gereksinimlerin de olsa, kişisel bir sebepten 23 kişiyi bekletiyorsun orada. "Seni bekleyemem kardeşim" deme hakkına sahip geri kalan oyuncular.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu adamda bastan yanlıs yapmıs lavaboya gıdıyorum desın paso laf eden olursada prostatım kardesim sanane derdi =)

Bu arada adamın haksız oldugunu dusunmuyorum sahsen raid de olsan bile trashları keserken brb diyen adama " Nereye lan gidemezsiz bir yere" dendiğini görmedim yani en azından benım bulundugum guildlerde öle birşey olmuyordu bu adam bariz namaz dalgasına vermişler coskuyu
Sosyal ağlarda paylaş

Guild leader'i olsam atardım, şimdi neden diyeceksiniz

Bu 23 kişinin müslüman olmadığı belli, burada yemek içmek mıçmak gibi yaşamak için mecburi şeylerden bahsetmiyoruz madem namaz kılman lazım o zaman raid'e girme arkadaşım ya da müslüman guild'i bul. Bu kadar zor mu yani bunları yapmak.

Ha ama birisi çıkıp raid'de müslüman birine hakaret ederse onu da atardım şonuçta din ve guild işleri birbirinden ayrı olmak zorunda.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...