Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yastığımın altında kesik bir el...

Brigand

Öne çıkan mesajlar

Ardeth said:
ben de bir kere gece kalktığımda ışığı yakmaya çalışmıştım (baya karanlıktı oda) ışık düğmesine basmama rağmen ışıklar yanmayınca gözlerimi açamıyorum sanıp göz kapaklarımı kaldırmaya çalışmıştım gözümü parmaklayınca fark ettim gözlerimin açık olduğunu. ama elektrikler gitmiş sdf

hmm
Sosyal ağlarda paylaş

diaboliq said:
utopia said:
benim bacağım uyuştu bugün ehliyet sınavında
kalkamadım yerimden soru kağıdını vermeye gfag

aralık 2007 de sorulan soruların nerdeyse aynısıydı..benim baya iyi geçti..bende ilkokulda girdim sınava.boy 1.90 kilo 90 olunca baya bir debelendim sıraya otururken kalkarken sol bacak resmen yoktu bende bekledim baya kağıdı verebilmek için

şunun gibi biraz farklı hedelerden şöle bişim var..

parkour yaparken sol omuz, boyun üstüne çakıldım tel örgü kapı üzerinden. haliyle bel omuz falan pert durumda. doktora gittim, yatıcaksın dedi ama ertesi gün de okulda telafi sınavı var. girmezsem harbi yatıcam yani. çelik korse sırtta ve koy, boyun içeriden sarılı vaziyette gittim ders çalışıcam. ancak otururken otururken, sol kol kendi kendine ince ince kasılmaya başladı. bütün gün sol kolum öle kendi halinde titredi durdu.
allahtan parkinsonlu değiliz, inşallah da olmayız. bariz kontrolü kaybediyorsun kolunun ve omuzundan böle ince ince titreyip duruyor.. IRGH!
Sosyal ağlarda paylaş

Magnezyum eksikligi vardi bende bi donem, hala vardir gerci salak sacma beslendigimden, ama her sabahim eziyetti o zamanlar.
Uyaniyorum, ayagimi hareket ettirdigim anda baldirima bicak saplamislar gibi kramp giriyor bole ama disaridan fala nbildigin ice goctugunu goruyosun baldirin, 1-2 dakka kivrandirir sonra gun boyu sizisi devam ederdi, ilac kullaniodum surekli ya.

Bi kere de Sabanci'da (yataklar calisma masasinin ustunde) gozumu bi actim yere bakiyorum, sallanmisim kafayi ranzadan asagi. Napcagmi bilemedim lan bi an
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...