Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TSL: Beşiktaş-Ankaraspor

nukbasliklikiz

Öne çıkan mesajlar

de nigris'i sırf kafa vurması için takıma almak lazım yani. adamın ligdeki gollerinin çoğu kafayla ve çok iyi vuruyor. dursun böyle 11 de elbet kafa vurup golü atar.

bir de niye kırmızı topla oynamadılar yani bu kadar saçma olamaz. hadi futbolcuları geçtim göremiyoruz tv de izlerken top filan dsajhdajs
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben anlamıyorum. maçı izliyorum 90 dakika boyunca topu göremiyorum. hakem 4 lüsü kendileri topu görebiliyor diye herhalde pek umursamadılar ama sürekli milan maçını izledim bir yandan topu göremediğim için.

saha zaten koşullar yüzünden berbat, top oynanmıyor. top zaten oynanmak için orda değilmiş gibi.

hey allahım ya. neyse imkansız bir maçta zor denemeyecek bir galibiyet aldı beşiktaş. 2-0 ken yenilen ilginç 2 gol var ki tamamiyle de nigris'in şahsi başarısıdır. adam ikinci golde tekmeye gözünü soktu yani daha o adamı tebrik edip prim vermek gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

çok pardon da rüştüyü orada ıslıklayan herkesi tek tek dövmek istiyorum yani. adamın yediği hiç bir golde hatası yok. ikinci golü yemesinin tek sebebi ibrahim toraman isimli arkadaşın gelip pozisyonunu bozmasıydı yoksa yumruklayacaktı topu.

ilk gol zaten şahsi başarı yine. öyle güzel vurdu ki de nigris inanamadım.

bu arada aydın karabulut demiştim adam kornerden gol atıyordu he. tekniğine hayran kaldım çocuğun
Sosyal ağlarda paylaş

aydın gelceği olan bir oyuncu ama bu maç çok heycanlıydı. bir kaç pozisyonda bjkli oyuncuda olan topa filan karıştı. birde dümdüz adamın üstüne gidip iterek adamı geçmeye çalışıyor düşündürücü. ben sezon başından beri dikkatle izliyorum. bindirmeleri çok başarılı. teknikte var. gelecekte iş yapar. tabi demirören takasla göndermezse...

ayrıca rüştü iyi bir kaleci değil. kusura bakmayın ama yani iyi değil. hakan çok daha iyi. 8 gol yedi diye hala yedek. reflexleri çok başarılı. bu 2 golüde yermiydi düşünüyorum yani. rüştünün maçlarda çıkıp oynaması yerine adama bişeyler vermesi lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...