Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gold Farming

Lamerize

Öne çıkan mesajlar

Netherstorm'daki questleri tamamen,shadow moon'daki questlerde hemen hemen bitmiş durumda fakat sadece 2k param var. Epic mount için nerede, para kasabilirim ? Mesleklerden mi kazanılır yoksa bu para ? Tailor/Skin var ama primal netherla satılacak pek fazla itemım yok ve korgall da deriler pek satılmıyor bunları değiştirsem 1-2 haftada epic mount parasını çıkartabilir miyim ? Yoksa en güzeli yeni bir karakter açıp onunla netherstorm questleri tekrar yapıp paralarını main karaktere yollamak mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Para kolay iş, Daily Questler ile hergün en az 100-150 gold geliyor.

Skinningden faydalanabilirsin. Mesela Clefthoof farmla, skinle. Thick Clefthoof Leather çok iyi fiyata gidiyor.

Yerde hiçbirşey bırakma, bütün common itemleri, junkları vendorla.

Bol bulduğun Netherweave Clothlar ile Netherweave Bag yap, AH'deki piyasayı kontrol et, tanesini 1 - 2g ucuza sat.

Shadowmoon Valley'de Karabor Training Grounds'da, Demon Hunter Initiate kes, çok güzel silver düşürüyorlar. Arcane Tome, Sunfury Signet çıkıyor bolcana, AH'le. Clothta bolcana düşecektir. Eğer çok farmlanıyorsa, Black Temple'ın diğer tarafında Shadowmoon Slayer, Chosen kesebilirsin bir süre.
Sosyal ağlarda paylaş

yeni karakter açma, günlük questlere aban. ogri'la questleri mesela basittir. onunla birlikte sha'tari de cıkar aradan. ben hegün 5 quest ile 60g ordan koparıyorum hala mesela. smw ve ns questlerinin tamamına yakınını yapıp da hala 2k olması garip ama. bi yandan yiyosun herelde.
Sosyal ağlarda paylaş

iyi hos diyosun da adam epic mount icin para kasmak istiyor. epic mount u olmadan nasil netherwing questlerine baslasin?

herb, mine veya skinning varsa onceligi onlara ver. daily questleri yapmaya calis (ogrila ve shatari skyguard yapabilirsin). bos vaktin kalinca da shadowmoon da be moblari yada demonlari farmlican rep itemleri icin. onlari satarsin.
Sosyal ağlarda paylaş

2.4le daily halaa ve daily spirit tower questleri de gelcek. Sunwell adasında zaten bi sürü yeni quest olacakmış vesaire hem de daily quest limiti 25e çıkıcakmış. Daily questlerle hiç sıkmadan rahat alırsın.

Yine de en karlı yol primal yoludur :P Nagrandda, shadowmoonda hatta terokkardan primalları topla topla sat :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 3 günde 1.5k golda yakın yaptım.

Günde 10 kere Dire Maul a girdim, toplam 2 saat sürüyor zaten. Greater Eternal Essenceler 18g a LBS ler 13g a gidiyordu AH de.

Arkadaşın birine söyledim o da kassın diye o da başkasına söyledi vs vs derken bir sürü uyanık DM Strat Scholo farmlamaya başladı fiyatlar yarıya indi.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
Para kolay iş, Daily Questler ile hergün en az 100-150 gold geliyor.

Skinningden faydalanabilirsin. Mesela Clefthoof farmla, skinle. Thick Clefthoof Leather çok iyi fiyata gidiyor.

Yerde hiçbirşey bırakma, bütün common itemleri, junkları vendorla.

Bol bulduğun Netherweave Clothlar ile Netherweave Bag yap, AH'deki piyasayı kontrol et, tanesini 1 - 2g ucuza sat.

Shadowmoon Valley'de Karabor Training Grounds'da, Demon Hunter Initiate kes, çok güzel silver düşürüyorlar. Arcane Tome, Sunfury Signet çıkıyor bolcana, AH'le. Clothta bolcana düşecektir. Eğer çok farmlanıyorsa, Black Temple'ın diğer tarafında Shadowmoon Slayer, Chosen kesebilirsin bir süre.

derilrin depositleri çok çok pahalı. neden böyle anlamıyorum 20x heavy knothide için 7 8g deposit veriyosun satış zaten 60g falan. disenchant itemları için deposit bile yok.
Sosyal ağlarda paylaş

4-5 gunde 4,5k nin uzerinde yaptim, ama once bikac item craftlatiyorum.

tatil sebebiyle nolifer tarzi oynadim gerci, gunde 5+ heroic run, bi adet KZ run, tum netherstorm questleri, arada hep dailyler falan, sonra da birikmis 70 large pristine shard ve 20 tane falan greater essence sattim. bugun de balimdan shadowmoon'da quest yaparken epic plan dustu, 750g ye kaktirdim birine.
Sosyal ağlarda paylaş

bi fikir de bende o zaman,

az bişi sermaye varsa, al-sat yap derim.. biraz bi gözlemlemen lazım yanlız marketi. Kaptıktan sonra işi, bırak millet farmlasın bilmemne craftlar şunlar bunlar, senin işin alıp duruma göre bilmemne kadar fazlasına geri koymak. Ögrenme döneminde sıkılmazsan falan, uzun vaadede karlı iş.
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:
primal shadow/life farmla derim kael wep nerfünden sonra kesen guildlar su an yeni yeni indiriyorlardır ros flm
baya bi lzm olur shadow res için.

primal life bu ara peynir ekmek gibi gidiyor. tanesi 20g a cıktı nerdeyse. 2 saatte 10+ farmlayan benim gibi farmerlar paranın dibine vuruyor haliyle :) alt mage ime epic kuş aldım asf
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
toggie onlar %80 düşürüo die birşey yok.

Eğer loot düşürürse o ağaçlar, %80 mote oluo. Wowhead düşenlerin üzerinden hesaplıyor %'yi.

Eminmisin ya?? Valla bilmiyordum bunu. Yani bir mob ( ki varmı böyle bi mob bilmiyorumda) sürekli boş drop veriyorsa bunları hiç dikkate almıyormu wowhead?. Hımm ilginçmiş ve bence bariz bir hatalı database olayı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...