Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türban için 3. yaklaşım

PhysX

Öne çıkan mesajlar

Akademisyenlerden türbana ‘üçüncü yaklaşım’ bildirisi hazırlandı: Yasak demokrasi ve laiklikle bağdaşmaz. Ancak AKP-MHP’nin Türkiye’ye dayattığı çözüm, sadece belli bir kesimin özgürlük alanını genişletmek üzere düşünülmüş sakıncalı bir formüldür.

kaynak : http://www.ntvmsnbc.com/news/435211.asp

bildiri : http://www.petitiononline.com/turban/petition.html

bildiriyi okudum klasik lafların söylendiğine katılıyorum ama bu sorunun çözüm şekli bu.. herkes otursa uzun ama güzel bir çözüm olacak diye düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

PhysX said:

bildiriyi okudum klasik lafların söylendiğine katılıyorum ama bu sorunun çözüm şekli bu.. herkes otursa uzun ama güzel bir çözüm olacak diye düşünüyorum

okudum yazıyı, hızlı okudum biraz ama düşüncelerini belirtmişler, herhangi bir çözüm sunmamışlar? ben mi göremedim yoksa?
Sosyal ağlarda paylaş

PhysX said:
oturulur konuşulur her kesimden insanın görüşü alınır ortak birşey çıkarılır böylece hakdan mahrum kalanlar da hakkı kullanır kullanımdan rahatsız olanlar da kendini rahat eder

kullandıkları şey bu zaten abi, bunun adı genel olarak "demokrasi" ya, toplaşıp birleşen farklı görüşlü insanların oylaşayarak çoğunluğu sağlayıp memleketi yönetmesi yüzünden çekmiyo muyuz zaten ne çekiyosak.

youtubeda feto videolarının altındaki yorumları, haber sitelerinde türban haberleri altındaki yorumları okumuyo musunuz? sanki tayyip türban getiriyo da hepimiz mahvoluyoruz, millet bayram havası yaşıyor. türkiyede bugün 20 milyondan fazla zavallı göbek atıyodu abi, kim bi araya gelicek de tartışıcak da ortasını bulucak?

ortası falan yok, ne kanun isterlerse geçiricekler, anayasa mahkemesi iptal ederse de yazarlar İŞTEEEE O ÜYELEEER diye, gider bi tane 16 yaşında velet tarar hepsini, yenilerini atarlar aralarına da sokarlar.

zaten sıkmabaşlar okula girdikten sonra 10 yıl sonra güvenliğimiz de yargımız da sağlığımız da yönetimimiz de herşeyimiz bunalrdan sorumlu olacak. açın imamların önünü..

wtb immigration forms to any country pst
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:
Çok gayri ciddi olmuş bu imzalara bakarsanız anlarsınız...

ne yazık ki öyle.. imzalarda tayyip erdoğan yazan, allah belanızı versin yazan, hadis yazanlar var :(

yol doğru önerilmesi gereken önerilmiş ama insanlarımız çok ciddiyetsiz, olgun, bilinçli değiller böyle ciddi konulara karşı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...