Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Al'ar mount çıktı

Cagrikurt

Öne çıkan mesajlar

n3mrut said:
aente said:
"Spinebreaker'da Alar mountu Türklerin eline geçti diye haykırıyorlar."

bu ne be Viyana'yı mı aldınız ne diye haykırıyor yabancılar lmao.

huahuahah

bide hakaret etmeden konuş buyse insanlara.
aptal falan fılan .
çanta legendry ilişkisine gelince oyundan alınan itemlerle hava atmaya gerek yok gerçek hayatta tutunamayan başarısız tiplerin yaptığı şeyler bunlar..

materyalist bir insan değilim ama hava atmak istesem onuda burda bi şekilde yapmak istesem patinaj kısmına arabamın ve motorumun resimlerini korum buraya legendlarımın ss lerını koymam oda ayrı

Asıl show yapan sensin şimdi peh
Sosyal ağlarda paylaş

etki tepki abi napayım , belki daha iyileri sizde vardır.
ben o arkadaşın üslübuna tepki verdim hepsi bu.

bide aptal falan die insanlara hakaret etmesine..
yani aynı ortamda olsak otursak sohbet etsek benle veya bir başkasınla böle konuşabileceğinizi falanmı sanıosunuz anlamadımki

ekrana bakınca unutuyoruz herhalde insan bireyle konuştuğumuzu
Sosyal ağlarda paylaş

n3mrut said:
aente said:
"Spinebreaker'da Alar mountu Türklerin eline geçti diye haykırıyorlar."

bu ne be Viyana'yı mı aldınız ne diye haykırıyor yabancılar lmao.

huahuahah

bide hakaret etmeden konuş buyse insanlara.
aptal falan fılan .
çanta legendry ilişkisine gelince oyundan alınan itemlerle hava atmaya gerek yok gerçek hayatta tutunamayan başarısız tiplerin yaptığı şeyler bunlar..

materyalist bir insan değilim ama hava atmak istesem onuda burda bi şekilde yapmak istesem patinaj kısmına arabamın ve motorumun resimlerini korum buraya legendlarımın ss lerını koymam oda ayrı

hakaretin ne olduğunu önce öğrensen, ondan sonra motorunun jantının bilmemneyini koysan ne güzel olur. birisine aptallık yapıyorsun dediğinde o adama aptal demiş olmassın. ahmet çakar izleyin az.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır abi, tuhaf olan sizsiniz.

Elin adamı bi gün çıkıpta "Voooaaa, bilmemne %1 drop rateli zımbırtı biz isveçlilerin eline geçti" "Bütün server x mount finlandiyalılara gitti diye haykırıyor" "x item sadece çeklerde var" gibisinden tavırlara mı giriyor?

Bi de madem bu kadar milliyetçisiniz, hani denilmiş ya siz tarihinizden utanıyor musunuz (????) diye, siz türkçeden utanıyor musunuz da olympos gibi bi isim koydunuz?

Daha da burdakilere milliyetçilik dersi vermeye kalkıyosunuz.

Kendinizi rezil etmekten başka bişey yapmıyosunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Jay-Jay said:

Bi de madem bu kadar milliyetçisiniz, hani denilmiş ya siz tarihinizden utanıyor musunuz (????) diye, siz türkçeden utanıyor musunuz da olympos gibi bi isim koydunuz?

+1

Milliyetcilik öle karaktere türkce isim verme ile olaydı ohhooo... Ee milletimizin huyudur lafa gelince atar tutar işte..

her şeyi anladımda o "L" ne öle ya.. :D türkce ögretmeni kimmiş o ismi koyanın bi ders almak istiyorum bende sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

/Poh poh istiyor adamlar çözemediniz mi. Klasik türk oyuncusu ne yapıyorsa onu yapıyorlar. Takdir, tebrik, insanların özenerek onlara bakmalarını istiyor, özlem duydukları kavramların vereceği hazzı burada yaşamayı bekliyorlar. Durum gayet açık ve net. Bunun haricinde ne bekliyordunuz? Paticik forumlarında benzeri birçok konu var bu tür şeylere alışmadınız mı hala ? ;)

said:
x down
ss
emeği geçenlere teşekkürler.

Bunu garipseyenler:

X- Pardon ya 8 ay önce bizde mi bunu yapmalıydık?

Türü konular oldukça mevcut.

Sabit bir başlık varken harici konu açıp yukarıdaki metin örneklerini burada sergileyenler, world first kill edasıyla burada gün gün rapor veren kişiler bu olayı neden yadırgıyor ? (aynı duruşu orada da sergileyenler alınmasın)

Neyse takılın siz bu konu beni tuttu.

okgzthnxbye
Sosyal ağlarda paylaş

Jay-Jay said:
Hayır abi, tuhaf olan sizsiniz.

Elin adamı bi gün çıkıpta "Voooaaa, bilmemne %1 drop rateli zımbırtı biz isveçlilerin eline geçti" "Bütün server x mount finlandiyalılara gitti diye haykırıyor" "x item sadece çeklerde var" gibisinden tavırlara mı giriyor?

allah allah delirecem yahu çağrıkurt bu guildin masterı değili officerı değil, sıradan bir üyesi. adamın kendi düşünceleri, kendi milliyetçilik duyguları olabilir. bununla alay ederek nereye varacaksınız çok merak ediyorum. o guildin siyasetle ne alakası var allahım yarabbim. benim de nickim yasemin. gayim ben burdan bunu cıkartın tamam mı? ibneyim ben. oldu mu? mutlu oldunuz mu? çağrıkurt böyle diye guild üyelerine yaptıgınız haksız suçlamaları ve alayları aynen iade ediyorum. dedemkorkut diye nick mi olur ffs diyen zihniyeti de aşağılıyorum.

var mı başka sözünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...