Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Al'ar mount çıktı

Cagrikurt

Öne çıkan mesajlar

Yahu size ne?
Ne bu laf sokma çabası?
Ne oluyor beyler?

Adamlar, kendi guildlerinde, kendi istedikleri şekilde, kendi kurallarına uygun, legit bir kille, hatta serverfirst olma başarısı göstererek bir iş yapmışlar. Buraya da gelip paylaşmak istemişler.

Ne oluyorsunuz? İster 10k golda alır, ister 100, ister 1. Size ne?

Tebrik edecekseniz, düzgün yapın. Eğer başka şeyler aramak için yazıyorsanız, bu başlık değil bunun yeri.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
Yahu size ne?
Ne bu laf sokma çabası?
Ne oluyor beyler?

Adamlar, kendi guildlerinde, kendi istedikleri şekilde, kendi kurallarına uygun, legit bir kille, hatta serverfirst olma başarısı göstererek bir iş yapmışlar. Buraya da gelip paylaşmak istemişler.

Ne oluyorsunuz? İster 10k golda alır, ister 100, ister 1. Size ne?

Tebrik edecekseniz, düzgün yapın. Eğer başka şeyler aramak için yazıyorsanız, bu başlık değil bunun yeri.

ben pek bu tarz konulara post atmam ama bu para olayı garibime gitti.

böle bir itemin raid member sayısına roll atılması daha etik olmazmıydı ?

hoş burda etiklik tartışılmıyor ama o chat box taki mesajlajma bi garibime gitti

tebrik etme olayına gelince mountu alan arkadaş konu açsa tebrikler yazardım veya kendisi okuyosa tebrikler burdan kaldıkı bu arkadaş açıosa reklam için açıo fame için açıo .açsın sorun yok banane ama istediğimi yazarım belli kurallar içinde..bu forumlarda herkez birbirini paralıyor kimse bi laf demiyor.Samimiyetsiz gelen birşeye deyindim sadece
Sosyal ağlarda paylaş

hakikaten saçmalamışsınız. olympos benim de guildim. aptal aptal Ccc yapan tipler gördüm, dedemkorkut nickinin onunla bağlantısı neymiş ben onu anlamadım. kendi tarihinizden utanan özürlülerseniz birsey demiyorum devam edin siz böyle.

ayrıca çağrı arkadaşımız karakter yapısı olarak böyle bir arkadaşımız. omfg alar down diye başlık açmak yerine, nasıl konu açılacaksa öyle açmış konuyu işte. gidip vay ak gült "process" diye başlık açınca alkış, burda adam gibi konu açınca binin tepesine.

Hiç birşey olmasa bile çağrıdan alacağınız türkçe ve insanlık dersi var sanırım. ve benim de guildim olan olymposstan özür borcunuz.

guilt chatte küfür ve argonun bulunmadığı, seviyeli, çoğu insanın ailesiyle eşiyle kız arkadaşıyla raid yaptığı bir guildi sizin aptal geyik malzemeniz konumuna düşüremezsiniz.

hayatınız boyunca 2 tane türkü toplayıp (pardon siz milletinizden utanırsınız di mi) 5 kişilik dungeon yapamayan tipler 25 tane türk oyuncunun toplanıp birşeyler yapmasını neden kaldıramıyor onu anlamadım. bu forum sadece geyik için mi kuruldu. bu konu da açılmayacaksa hangi konu konuşulacak. wissy e legendery silah düştü konu açtı adam, 30 sayfa konuşuldu kimse birşey demedi. şimdi size ne oluyor yani. sanki hepinizde phoneix var, çantanızda 4 tane legendery varmış gibi ne bu havalar.

kendinize gelin!
Sosyal ağlarda paylaş

Ya büyütülecek birşey yok tebrikte ederim de öyle bir yazmışsın ki sanki çok çok büyük bir olaymış gibi, bizim serverda alar mount olmayanı dövüyorlar.
Birde phoenix mount binekliği yakıştıramıyorum kendi haliyle daha güzel birde o kuşun ayakları yok sanırım.
Not = Pri shadowformla o kuş çok karizma oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

"Spinebreaker'da Alar mountu Türklerin eline geçti diye haykırıyorlar."

bu ne be Viyana'yı mı aldınız ne diye haykırıyor yabancılar lmao.

sanki çabayla düşürülen birşeymiş gibi yazmak komik tabi. 100binincide de düşebilir 1. kesişte de.

/sigh /dance /farewell
Sosyal ağlarda paylaş

aente said:
"Spinebreaker'da Alar mountu Türklerin eline geçti diye haykırıyorlar."

bu ne be Viyana'yı mı aldınız ne diye haykırıyor yabancılar lmao.

huahuahah

bide hakaret etmeden konuş buyse insanlara.
aptal falan fılan .
çanta legendry ilişkisine gelince oyundan alınan itemlerle hava atmaya gerek yok gerçek hayatta tutunamayan başarısız tiplerin yaptığı şeyler bunlar..

materyalist bir insan değilim ama hava atmak istesem onuda burda bi şekilde yapmak istesem patinaj kısmına arabamın ve motorumun resimlerini korum buraya legendlarımın ss lerını koymam oda ayrı
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...