Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 2.4 (Yeni eklenenler)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Absolut said:
Totemsiz dalıp fearla kesti demek, işte hayatın tadı. Ayrıca trinketin yok mu?
Rogue a daldım fear atamadan kesti.
Rogue yerine bütün sınıfları yaz gitsin.

Raporların linklerini alabilirmiyim warlockların 2200 DPs olup diğer sınıfların hepsini ezip geçtiği. Yani verdiğin DPSe göre oran orantı yapıcam.

abi warlockların ağlaması da bir başka oluyormuş hakketen :)
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:
Absolut said:
Buyrun 4500 DPSli WArlocklar
4500DPS aman tanrım butun warlcoklar DPS delisi
Ayrıca burda mage geçmiş warlocku sen onu açıkla esas mirim.
üBuna açıklama gelmedi ama gelmez zaten doğal :)çünkü delivered.

seni Reliquary of Souls combatını okumaya davet ediyorum. http://www.bosskillers.com/cgi-bin/bbguild/index.cgi?action=view_guide&guide_id=134&sid=t477tiLmPM
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:
En sümsüklükle alaksı yok. Sadece düşündüğünüz gibi değil o kadar.
2 tane 2500 DPSli warlock olması (kaldıki o guildin hepsi saçma sapan itemlı insanlar) diğer bütün warlockları onlar gibi imba yapmaz onu diyorum sadece.

tamam da sadece warlockları mı itemlı o guildlerin ? kim ne derse desin destro lockların pve dps'i su anda OP. dediğim gibi raide zerre buff vermeyen bir class ile kafa kafaya dps yapan bir class warlock.

senin gösterdeğin 1-1.5k dps locklar noob ise ben ne yapayım, oynayan yapıyor mu ? evet.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:
KEndisi DPs claa onuda yapmasa ne için alınacak raide? hehe Warlockların bandageı benden cok healliyor diye nerf isytersin kesin yakında.

moblara debuff / curse atarak caster dps buffluyor, ss atıyor, hs atıyor, seed ile paşalar gibi aoe yapabiliyor ve single targeta çatır çatır dps yapabiliyor..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...