Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 2.4 (Yeni eklenenler)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Priest

Mana Burn effect reduced roughly 50%.
Mana Burn cast time reduced by 1 second. Improved Mana Burn: Now increases the amount of mana burned from your Mana Burn spell by 10/20%.
Focused Will now reduces damage by 2/3/4% down from
anlamadıgım talentle 2 sn ye ye dusuruyoruz ee simdi talente verince ins mi atıcaz anlamadım fake gibi
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
Absolut said:
Paladin neyine fearlıyor ya ayıp güneh valla.

Bütün özel skilleri demon and undead olan bir sınıfın feraının sadece undead özel olması zaten saçma değilmiydi. Demon ve undeadlerin korkulu rüyası olması gereken bir sınıfın, bir demon yüzünden korkulu rüya görmesi ayıp bence

Bencede ya hiçbirine yada ikisine de atması mantıklı.
Sosyal ağlarda paylaş

Paladinin fearı normal fear değil zaten, hatta fear değil aslında normalde paladin undeadi felç edebilen bir sınıftır.

Yani undead fear yemezki paladin nasıl atıyor değil olay. Pala adam undead veya demona vurdumu ölür o mob normalde. Undead veya demon pala gördümü kaçacak delik arar. Öyle palanın tepesine çöken demon çok daha komik.

Edit= Hemen söyleyelim T6 seviyesindeki diğer sınıf dpslerini

Warlock 2200
Rogue 2250 (tek olayı dps adamın dikkatinizi çekerim ne buff ne başka bişey)
Hunter 1800
Mage 1800
Warrior 1500
Shaman 1600
Shadow priest 1400

Sence hangisi dengesiz??
Sosyal ağlarda paylaş

Gene demona vurdumu öldürüyor. Demonlar paladin dmgına immune değil. Oyunun hikayesine girdin mi çıkamayız o yüzden güncel WoWdan bahsetsen daha iyi olur. Koca kıtayı 2ye ayırmış warlocklar diye başlarım sonra valla :)

Bende yazayım bişiler hemen nasılsa yazınca oluyor olay.
Warlock 2200
Rogue 2500 (tek olayı dps adamın dikkatinizi çekerim ne buff ne başka bişey)
Hunter 9000
Mage 18000
Warrior 15000
Shaman 16000
Shadow priest 14000

Yazdım oldu bitti bu mu yani warlock 2200DPS yaparım göstergesi. Bütün bi raid cıktısı koyarsın bütün warlocklar 2200 civarı olur hepsi en usttedir DPSde anlarım ama verdiğpin değerler komik.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:
Nerflenecek DPS kalmadı ki nerflesinler haklısın hakkaten :)

neyi kalmadı ya: / 200 hit, %30 crit (deva ile) oynayan lockları bilmiyorum gecmek pek kolay değil. spriest ile birbirlerini feci buffluyorlar, arada bir renew aldıkca da ki alıyor healerların artık mana problemi yok, manası falan da bitmek bilmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:
Gene demona vurdumu öldürüyor. Demonlar paladin dmgına immune değil. Oyunun hikayesine girdin mi çıkamayız o yüzden güncel WoWdan bahsetsen daha iyi olur. Koca kıtayı 2ye ayırmış warlocklar diye başlarım sonra valla :)

Bende yazayım bişiler hemen nasılsa yazınca oluyor olay.
Warlock 2200
Rogue 2500 (tek olayı dps adamın dikkatinizi çekerim ne buff ne başka bişey)
Hunter 9000
Mage 18000
Warrior 15000
Shaman 16000
Shadow priest 14000

Yazdım oldu bitti bu mu yani warlock 2200DPS yaparım göstergesi. Bütün bi raid cıktısı koyarsın bütün warlocklar 2200 civarı olur hepsi en usttedir DPSde anlarım ama verdiğpin değerler komik.

valla yazınca olmuyor oturuyorsun WWS de rapor inceliyorsun bu değerler tokat gibi çatpıyor her high end guildin raporunda. Öle yazdım oldu değil bunlar WoWun gerçekleri

Sen bana 1 tane 2000+ dpsli mage,hunter,warrior,priest,shaman vs göster görelim. Ben sana 2 saate 50 tane rapor dizerim buraya 2100+ warlock dpsi
Sosyal ağlarda paylaş

Totemsiz dalıp fearla kesti demek, işte hayatın tadı. Ayrıca trinketin yok mu?
Rogue a daldım fear atamadan kesti.
Rogue yerine bütün sınıfları yaz gitsin.

Raporların linklerini alabilirmiyim warlockların 2200 DPs olup diğer sınıfların hepsini ezip geçtiği. Yani verdiğin DPSe göre oran orantı yapıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:
2200 DPS :) Belki ilk 10 saniye haklısın SB critlerse 2 kere ama gerisi atmasyon. Veya pardon senin T6lı warlockun yapıyordur öyle bişi ama diğer sınıfların aynı setle kaç DPs yaptıgını da söylemek lazım :)

tamam o zaman raporlarla konuşalım;

Illidan combatı, 2 warlock 2500 + dps; http://wowwebstats.com/zwvqiwcbzt3pu?s=13889-14824

Kael'thas combatı, lock acık ara yine birinci 2k dps'e dayanmış;
http://wowwebstats.com/vwj6xrhnke5c5?s=2769-3429

Naj'entus combatı, warlock yine 2k+ dps; http://wowwebstats.com/vkeds2e4hxwha?s=7602-7750

kısacası araştırmadan, "başta 2 sb critlerse 2k dps görür lol" değilmiş :p
Sosyal ağlarda paylaş

O diğil yavaştan druidleri balance'laştıracaklar. Onlara da iyi buff gelmiş.

Dün mavi postlardan birinde Archdruid (??) ile ilgili bi blue post vardı. Questleri olur, direk malfurion stormrage'le olur vs yazılmıştı. Yine yeni exp'le daha fazla hero class gelebilir diolardı.

Varya gizliden gizliye çalışıolarsa, exp'le veya expden kısa bi süre sonra patchle bütün classlara bi hero verirlerse, işte druidinizi geliştiriosunuz Archdruid oluo gibi.. Huntera beastmaster, şamana far-seer, warlocka necromancer falan verirlerse piskopat olurdu bea.. :D

[spoiler Rumored Classes]
http://www.wowwiki.com/Rumored_Classes

Galiba bu ara off-topic yapmada üstüme yok :P

Sosyal ağlarda paylaş

demek istediğim hem debuff yerleştiren, hem raide buff ss'dir hs'dir veren bir classın pure dps classlarla dps de yarışması kim ne derse desin saçma. ben rogue oynuyorum raide dps dışında verdiğim hiçbir şey yok aksine grup buff almam lazım ki onu da adam gibi yapayım, ve bir lockun gelip benle kafa kafaya dps yapması hatta çoğu zaman geçmesi kim ne derse desin absürd ötesi.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Raporların linklerini alabilirmiyim warlockların 2200 DPs olup diğer sınıfların hepsini ezip geçtiği. Yani verdiğin DPSe göre oran orantı yapıcam.

Dranei daha trinket icin honorum yok aksamdan aksama giriyorum günde max 4 k honor alıyorum onu da set ve silah icin harcıyorum botla kasamıyorum senin gibi kusuruma bakma
Sosyal ağlarda paylaş

Sosyal ağlarda paylaş

hozceri said:
Absolut said:

Dranei daha trinket icin honorum yok aksamdan aksama giriyorum günde max 4 k honor alıyorum onu da set ve silah icin harcıyorum botla kasamıyorum senin gibi kusuruma bakma

Itemsız PvP yapıp ölmen benim sorunum değil. Ayrıca botla kasarım kasmam benim riskim :) Trinketsiz PvP yapıp sonra kesiyorlar beni demek ne yazık ki benim immune oldugum bi ağlama türü demicem ayıp olur bahane türü diyim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...