Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Devam ediyor...[Canli topic]

-Wissy

Öne çıkan mesajlar

Oncelikle, Blade's Edge'de Druid Lock'tan sonsuza dek kacabiliyor.
Birkac kez kendim bir kosede manami 0'layip yanina gidip /dance cektim.
O ara birakti saldirmayi.
Benim hunter ve rakip lock oyun basinda olduler. 1 v 1 kalinmis bir mac yani.
Sonra gaza geldi 2 saat kosturduk. Mana Drain yaptiginda ustune kostum ki gorsun 0 manayla da outheal ettigimi. Ama anlamayan anlamiyor iste...
Sosyal ağlarda paylaş

Lock ya da healer classlar disinda bir sey olsa keserim zaten de iste bu eslesmede cok sinir bozucu bir sonsuza gitmece soz konusu.
Benim 5 saniyelik regen tickim 1 lifebloom oldugundan yetemiyor Lock...
Tabii uyuz olan healer kalsa karsida afk olur arada kendimi heallarim. Bu herif bir sure afklastiktan sonra 2 saat araliksiz kovaladi.
Sosyal ağlarda paylaş

Neden cikmadin ki, o surede 200 rating yapardin diyen arkadaslara da olayi acikliyim...
Takim boost takimi. Yani win/lose cok onemli degil. 1850 yapar, parami alirim.
Lakin basladi oyun iste oldu lock/hunter... Kaldik basbasa. Ben biliyorum Lock'a Blade's Edge'de sonsuza dek dayanabilecegimi.
Geyik basladi. Dizileri koydum, yemegimi aldim.
Sonra adam alt soktu sovdu. Benim mate de alt soktu buna dedi cik falan. Bu dedi ki `ive steel nerves lolo.`[noldu lan bebe steel nervelerine?!`.. Bizim cocuk da dedi `u've steel nerves he has unwatched 5 episodes of house md..` Biraz gerildi tabii ortam =]
Sonra 1 saat kovalastiktan sonra Forte'den bir eleman var beraber arena yaptigimiz adam yalvarmaya basladi birak diye. Dedik git adamin servera guvendigi biriyle roll cekin. Kaybeden ciksin. Herif bizim cocuga rusca anlamsiz bir seyler soyleyip ardindan `I WIN` yazmis.
Geri donusu yoktu...
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
oktayca said:
dün bir duel gördüm, dis prist ile resto drood ben bi 40 dk izledim ikisininde canı full manaları sıfır öyle takılıyolardı hayır nasıl bitecek duel bitmesinin bir mantığı yokki, bu da bi dengesizlik aslında :)

Gearlar ve yetenekler eşitse resto druid alır :P Aslında o kadar uzun sürmemesi de lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...