Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

account iptali

Thraine_Numeheru

Öne çıkan mesajlar

Bende hırsızlık yapıyorum, camları açık bırakıyorlar. BIRAKMASINLAR!
Tecavüz ediyorum, TAHRİK ETMESİNLER
adam öldürüyorum, KIŞKIRTMASINLAR. ne güzel ya :D. Bide övgüyle hile yapıyorum diyorlar :). Yok böyle birşey.
Yaptığın şey etik değilse, bunu bağıra bağıra yazman ve suçu başkasına atman doğrumudur?
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi bot kullanmaktan kullanmaya fark var. Eğer ki bot kullanıp AH nin ekonomisinin içine ediyorsan, o ayrı bir konu.

Ben tüm karakterlerimi, tüm karakterlime epic mountu botla kastım. Ömrüm botla geçti, botu öğrendikten sonra 1 kez bile AV de adam öldürmüşlüğüm yoktur heralde. Aynen Abso' nun dediği gibi Blizzard' ın elinde olan birşey. "WARDEN" denen birşey var, bilgisaiyarınızdaki çalışan tüm programlara kadar görebiliyor. Ben neden banlanmadım? Illegal birşey yapmadım, AH nın içine etmedim, powerlevel hizmeti vermedim, gold satmadım. Kendi halimde level kastım honor kastım. Yanlış mı? Yanlış. Blizzard nasıl ban wave yapıyor işine geldiği zaman, gene yapsın. En son ban wave de bin küsür tane acc gitti. Onların yarısı botu bırakmıştı, hepsi aynı programı kullanıyor zaten. Blizzard herkesin accountunu tek tek flagliyor siz rahat olun, attığınız ticket da birşey değişmiyor. Huntera level kasarken Boar isimli pet kullanırsan, ban yersin. Adam gibi kasacaksın kimseyi üzmeden. Oturup primal farmlamayacaksın. Bot bedava değil bu arada, ona da para veriyorsunuz. Hatta aylık ödüyorsunuz gelişmiş özellikli olanı isterseniz. Öyle apaçi olayı değil yani. Kaç yüz bin kullanıcısı var. Ban wave bekliyorum ben kaç accountum gidecek diye, geçen ban wavede de birşey olmadı bunda da birşey olmayacak eminim. Herşey blizzardın elinde, absonun dediği gibi isterse 1 leecher bırakmaz yani. Blizzard göz yumuyor zaten, size ne?
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım buraya gelipte bot kullanırım. Av de leechlerim sizene gibi şeyler yazarsan, bende buraya gelir seninle ilgili ileri geri konuşurum.
Av de 10 tane afk nın yüzünden sürekli kaybetmek canımı yakıyor belki. Yada senin uyanıklık yapıp, 24 saat otomatik kastığın parayı ben 1 haftada kasınca zorum gidiyor.

Polis kontrol edemiyor, bende emniyet şeridinden gidiyorum sizene?
Suyu kaçak kullanıyorum, elektriği kaçak kullanyıorum. Sizene*

bu nasıl bir mantıkdır ya?. Birde gelmiş sizene felan çekilebiliniyor. Arkadaşım bir hile bir dolandırıcılık bir hırsızlık veya bir şerefsizlik yapıyorsan ve bunu bir şekilde öğrenirsem ihtiyacından yapıyordur diye düşünürüm. İhtiyacı olmasa yapmaz diye düşünürüm. Ama buraya gelipte, yaparımda ederimde birde üstüne sizene gibi şeyler kullanırsn kalayı yersin!
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada o "şerefsiz" tabirimi kişisel algılama. O lafı 3 kağıt yaparak birilerinden bir şekilde para tırtıklayanlar için kullandım. Ama halen bot kullanıyorum hile yapıyorum diye övgüyle bahsedip birde üstüne size ne? gibi yazıları sarfedersen, aynı kelimeyi senin içinde söylemekten çekinmem :)
Sosyal ağlarda paylaş

ben oyuna saat 8den sonra girebiliyorum benimde charıma honor kasmam lazım bende mi bot kullanayım ben salak mıyımda kendim kasmaya calısıyorum sezon 3 kasımda geldi bildigim o zamandan beri kastıgım honor 55 k harcamadım daha 5 ayda 55 k kasabilmişim millet günde 10 k kasarken ben ayda 10 k kasmısım
Sosyal ağlarda paylaş

sonuçta yasakmı yasak neyini tartışıyorsunuz.
blizzard önüne geçebilipde geçmiyor heee tamam herşeyi biliyorsunuz ya.öyle olsa kendi bot yapar ordanda para kazanır herşeyden para kazandığı gibi.he derseniz bot kiralayan firmalarla anlaşıyor inandırıcı gelebilir ama öbür türlüsünü geçiniz efem.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:
Daha oncede dediğim gibi paramı ödeyen benim o yüzden başkasına karışmak düşmez. :)
Kaldı ki gayet güzel item topluyorum yavaş yavaşa gerekkalmıyor.
Etik mi derseniz bana göre etik sonuçta kimsenin itemını almıyorum kendi honor puanımla kendi itemımım alıyorum.

pvp hakkındaki postların yetemediğini gösteriyor zaten, o itemlarda seni pek kurtaramayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...