Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eurovision 2004 Haberleri [Athena]

wastiee

Öne çıkan mesajlar

belki biliosunuz, belki bilmiyosunuz, athena temsil edicek eurovisionda turkiyeyi bu sene; uc tane aday sarkilari vardi, trt1'de iste bi haftadir falan [tam bilmiorum ne kadardir, bi kac gun once gordum ben] oylamasi vardi, bugun secildi bi tanesi iste, oylara gore.

sarkilar http://www.eurovisionturkey.net/portal/index.php?newlang=turkish adresinden indirilebilir;

i love mud on my face %10
easy man %11
for real %79

oy aldi, bu aksam aciklandi trt1de[signature][hline]wastiee | PHPNotepad
Sosyal ağlarda paylaş

90larda irlandanın üst üste 3 birinciliği var
daha öncesinde de sanırım lüksemburgun 2 birinciliği vardı gene ard arda
ama tabi işimiz daha zor olacak ayrı mesele[signature][hline] Cem Uzan bi tarihte demiş ki:
Sen şeytanın babasıysan ben beybabasıyım, kare babasıyım, ona göre
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dojorel, 25 January 2004 13:12 tarihinde demiş ki:
for real en iyisiydi zaten aralarindan.

bence de öle nakarat bölümü falan güzel baya.
iş aslında sahne performansında bitiyo sanki.[signature][hline]Level 12 Jedi
Level 15 topuk
Anti-Chemical
Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
benim butun kız arklarım cok sevmisti ;) cok rahat alıolar ellerine ;)
Sosyal ağlarda paylaş

ya şarkı iyi hoş ta eurovision mantığına aykırı..eurovision abba benzeri pop şarkılarının yarıştığı bi yarışmadır arada bir dğişik şarkılar çıkıp başarılı olsa da athena tür olarak uymaz zaten..neyse zor ama işallah iyi bi derece yaparız mahçup olmayalım elin adamlarına. :)[signature][hline]dağılın burda görülecek bişey kalmadı,herşey kontrol altında!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
said:
melun, 27 January 2004 00:13 tarihinde demiş ki:
"i love mud on my face" favorimdi .

evet güzeldi ama sanki biraz ağırımsı kaçardı..[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..
Çok abuk subuk bir ismim var bana artık orc da diyebilirsiniz sadece orc :-p
Sosyal ağlarda paylaş

for real ı dinledim şimdi aslında öle kötü değil ama 1. olabilirmiyiz acaba :/[signature][hline]Llama, 16 December 2003 18:36 tarihinde demiş ki:
sperm triballerı lazım arkadaslar bıldıgınız varmı allah askına acıl sekılde lazım sıgara ıcın ola bılır sakallı ola bılır yanı elınızde ne varsa buraya koya bılırmısınız....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deli333, 25 January 2004 19:16 tarihinde demiş ki:
Kusura bakmayın ama bence bu yarışmada 5 inci filan ancak oluruz. Bayhan cıkacaktı . Death metal söylüyecekti.hiç değilse ilk 3 e girerdik bence.

Dünya basınına malzeme olurduk o zaman düşenemiyorum :D
Edik: Bence Şebnem Ferah çıkmalıydı Hem ses hem performans bakımından

[Bu mesaj Arthur_HellsFire tarafından 28 January 2004 16:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

gerçekten de oraya çıkabilecek o kadar kaliteli sanatçı(bu teklifi kabul de edebilirlerdi hem de) varken athena yı seçmek bana göre garipsenecek bir oaly

belki athena sevilen iyi(ne akdar iyi olduğu da tartışma konusu) bri grup olabilir ama bu yarışmada grubun ülkesindeki değerine bakmıyorlar ki
o yüzden de daha kaliteli isimler seçilebilirdi diye düşünüyorum
parçalara gelince bana göre hepsi kötüydü ama for real biraz olsun aralarından sıyrılıordu ve de o seçi,ldi zaten

bir şey beklememiz herkesin hayırına
geçen seneye bakıp bu sene aynı heyecan ve gazla beklersek sonuçlar gelince büyük hayalkırıklığına uğrarız[signature][hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...