Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Strongold?!

Myrto

Öne çıkan mesajlar

bu arada strongold diil stronghold olcak :-P .. Onun dı$ında ben en az 4 trebutceh ile kuleleri devirip , Maceman'lerle dalarım genelde cok sıkı$ırsam Tower yaparım onnarla surlara dayanırım ...[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

wala cok onceden oynardım cok kolay bı oyun yani hafif dandirik diye bilirim gelen tiplere karsı kule yapıp bıraz askerle savunman oluyo zaten saldırmak ıcın maxımum 4 trabuchet yetıyo sorada arkadan guclu elemanları yollaman yetıyo bende oyle yapıyodum yani başkada ne gibi taktik olabilirki zaten oyle bi oyunda...
:-?
Sosyal ağlarda paylaş

aslında burdan daha ne konu ne geyik cıkar ama?!benim su anda potansiyelim yetmez cnku yaklasık 10 saattr bilgisayar basında takılıom her an beyın amcıklanması gecirebilirm! :P neese ben kacar baba!kendıne ii bak Stronghold hakkında aklına bi şiy gelirse sööle beklerm!! (yannz harbi den chat ortamı yarattık hea :D )
Sosyal ağlarda paylaş

multi de bayaa zevkli oluyo ama mytro bey yemiyo benle yapmaya hehe[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /

puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoGMeaT, 26 January 2004 16:38 tarihinde demiş ki:
bisürü okçu,crossbowman+mace+10000000000000 tane meşaleli adam=zafere giden yol :)

kaleyi iki$er surlu yapar araya aralık koyarım o tek karelik bolgeye su hendegi kazarım , 2 tane round tower ve big Gate ustune 20'şer Crossbowmen ve 10'ar Black Monks koyarım , Yerlere pitch hendekleri ve cukurlar acarım , 10000000000000 tane koleyi crossbowmenler alır , Okcuların i$i de kolay macemenleri de yakarız olur biter ...[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /

puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

valla
önce tek sur önüne su, arkasına sur arada su
ikinci sırada round tower full tataryaylı adam dolu, okçular yuvarlak uzun kulelere. Kapı etrafına kılıçlı adamlar, arkda şövalyeler bekliyor.
Kale ufak olmalı ama ben orta boydan aşağı yapmadım hiç, paso önemli binaları ve evleri içeri koydum.

round towerlara balistalar da tuzu biberi. Trebuchetler indirsede duvarları adamlar yaklaşamaz.[signature][hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Myrto, 27 January 2004 00:41 tarihinde demiş ki:
bi dakka gerilim var galba?! :P
ii biliosan benim karsıma cık ZeuZ? kanka manka dinnemem cok pis yenerım valla!.. :pP

Ka$ınmaa kac kere dedim gel teke tek yapalım diye "yok abi ezersin beni" moduna giriyosun hemen ... Alla hallaa[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /

puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

okçu daha fazla okçu daha fazla okçu milyon tane okçu daha da çok okçu[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ZeuZ, 26 January 2004 18:28 tarihinde demiş ki:
said:
DoGMeaT, 26 January 2004 16:38 tarihinde demiş ki:
bisürü okçu,crossbowman+mace+10000000000000 tane meşaleli adam=zafere giden yol :)

kaleyi iki$er surlu yapar araya aralık koyarım o tek karelik bolgeye su hendegi kazarım , 2 tane round tower ve big Gate ustune 20'şer Crossbowmen ve 10'ar Black Monks koyarım , Yerlere pitch hendekleri ve cukurlar acarım , 10000000000000 tane koleyi crossbowmenler alır , Okcuların i$i de kolay macemenleri de yakarız olur biter ...

diyosun ama ya ben söz ettiğim orduyu seninin bu kaleyi yapmandan ön ce yaparsa?her şey o kadar kolay değil.[signature][hline]I don't discriminate, I hate everyone!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...