Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nerf Warrior Cry Topic

-Wissy

Öne çıkan mesajlar

Uyudum, uyandim. Neler olmus ya?
Bu topicin ilk mesajinda SK-gaming'in overall top100'u var. 1. acik ara Warrior'lar. O liste ornek gosterilerek o listede 3. olan Druid'lerin OP oldugu soylenmisti. Ondan acildi bu da..
Aslinda artik yapmayacaktim ama sanirim..:

delivered. =]
Sosyal ağlarda paylaş

Lock kesiyor zaten. Kesmese bile arenada direk oyun dışına itme olayı var rogue'un. Ama druidlere hiç girmeyelim, kesemiyorlar çünkü. Yada bütün roguelar noob, senin etrafındakiler pro sadece. Ayrıca druid kesmek için bütün roguelar pro mu olmalı diye bir soru gelir, zira eli ayağı zor tutan druidler çok komik bir şekilde rogue kesiyorlar.

Edit: Noluyo ya? oO
Sosyal ağlarda paylaş

Alu da bota bağladı ehah. Ayrıca müsade et fanboy'u olayım ">:O". Nick'e gel, yürü be.

Oha niye ben senaryo çizeyim yahu. Hergün bogustugumuz şey. Cyclone vanishlese birşey olmuyor ki. hotları atıp bear takılır, natures grasp hedesi var, vs. Asıl sorun rootlar roguelar için. Cooldownları yakarken indirdi indirdi, indiremedi elinde ceviriyor druid. AR nerf yediğinden beri benim rogue'um alamıyor mesela druid. İlk burst'u atlatıyor, ondan sonrası geyik. Ama noob tabi. Shadowstep attıgında root kalkmıyor bu arada. Yanına tp oluyor ama root üstünde zırt pırt. Garip şeyler. Zırt pırt poison resistler, abolish atıp kaçmalar. Korkunç şeyler.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

atıyorum rakamları su anda 1000 dps yapıyorsa lock dotlarla, diğer classlar critleriyle beraber 1000 dps yaıyor zaten,

bu işte. melee için sadece critleri azaltması toplam dmg'a baya bi etki ediyo. 10%luk crit azaltan resilience 30% criti olan bir warriorun TOPLAM dmgını 13-14% azaltırken dotları 10% azaltıyo. düşün resilience white hitlere etki etse ne hale gelirdi direct dmg classlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Konu nerden warlock'a geldi yaw :>
Şu an Warlock herkez tarafından kabul edilebilir bi durumda bir kaç kendini kaybetmiş embesil enik harici warlock forumlarında capslockla "NERF AMK WTF ULAN!!11birbir!1" diye topicler açılmıyor artik millet öğrendi warlock a karşi ne yapması gerektiğini nerfbat çokmu koydu evet basitce warriorlarda nerf yedi amma yinede pre-bc dmglarından daha yüksek veriyorlar çünki herne olursa olsun yeni itemizasyon ve hp değerleri warriorlar için gelen en büyük bufflardan biri öte yandan warlocklar pre-bc den daha düşük dmg veriyor şu dönemde >.> nerde 900 corruption nerde 1k ua tickleri şimdi yeni rankların var 200-400 daha fazla spelldmg in var genede daha düşük dmg yapıyor dotlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Xhunarion said:
Peki kaç kat hp fazlaları var?

Evet, warlock'u kabul ettik biz. 1v1'de eziş, arenada counter taktik uygulanılabilen bir class. Ama çıkıp lock imba değil demek küfür etmek gibi, kusura bakmayın. Ayrıca lock konusu nereden çıktı ya? Hortluyor paso.

Ortalama
mageler 3 kat
warriorlar 2kat
rogueler 3kat
druid/pri/pala 3kat
warlock 2-2.5 kat
hunter 3 kat
şaman 2-2.5 kat

Warlock imba değil! /küfür
Çok kuvvetli ama kabul edilebilir düzeyde
Druidler imba! /sarcasm
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
intercept bozsun snare effecti. sprint gibi
al işte warrior adam nasıl belli :P biz sprinte talent vermezsek hiçbirşey bozmuyor.

haklı haksız her türlü nerf warrior whinelarının arkasındayım. nerf warrior!

aylar önce US only benzer bir listede rogue ve hunterlar en alttaydı. flavor of the month ne kötü birşey...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...