Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nerf Warrior Cry Topic

-Wissy

Öne çıkan mesajlar

var zaten relase'den berib ir aksaklık var, cok kısa süreler boyunca oturmuş hissi veren bi class warrior, özellikle solo kaldığında, o kısa dönemlerdede rakipler hatalrını kapatmayı öğrendi zaten ardındanda nerf falan geldi =)

bunun belli başlı sebbeplerinden biri warrior'dan cok cekinmeleri devlerin, hiç bi zaman bufflamayıp (cok nadir ufak twinkler dışında) yetişmedende korkup korkup nerflenen bi class.

daha tbc relase'inde rage normalization adı altında öle bi nerflendikki, hunter alıyolardı tank olarak pet için warrior yerine, pvp zaten acınası durumdaydı.

Dev'ler genelde classları ucuk bufflayıp veya oyun mekaniğini değiştirerek caktırmadan veya istemsiz cok bufflayıp sonra kısarak dengeyi oturttu. her classın böle ucuk zamanları oldu bi warrior bunu yaşıyamadı. pve için sölemiyorum bunu, o kadar nerflendik mal bi 41 point fury talentımız var ona rağman hala dps olarak bile iş yapıyoruz pve'de özellikle raidi bufflama namına, ki tbc öncesi cok daha iyidik onu biraz dengelediler az az.

pvp de ise anca işte arkasında bütün bg grubu olan overgeared warriorların en peak noktalarını görerek "yapan yapıyo l2p" denildi, supportla en cok yaran clasa olarak anıldı ama saslında supportla diğer classların solo performansı az gecip supportlu performansını gerisinde kalıyordu pvpde, biz normalde coğu class'a cerez olan warrior'ın supportla bişeyler başarabilmesini denge olarak gördük durduk. item la en iyi scale olan class burası tartışılmaz ama oyunun %90'ı zaten scale edicek item'a ulaşmakla geciyor değilmi?
Sosyal ağlarda paylaş

Is hayatimdan dolayi varsayim yapmayan bir adamim buda ister istemez herseyime yansidi bundan vesile su soyle yapar su sudur tak bunu yapar tak su bu bana gore degil.

Ama cuce helal cok guzel yazmisin.Ozellikle yazinin sonundaki olay eskidendi simdi okadar etkili degil warrior namina.

+rep
/gnome hug
Sosyal ağlarda paylaş

Nomak said:
Sen git zergle pis adam ^_^

Abi hep dediğim şey, warriorlara bence skill olarak 5 sn moving impairinglere immunity lazım clos gibi, acayip kötü durumları. Diğer classlara verilen şeylerle karşılaştırıldıgında o kadar zayıf ki üzücü yani. Druidle imba oluyorsa druidin imbalıgıdır bu yani. Rogue'a da uyuyor warlock'a da yani. Warrior'ları koruma derneği açmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

stance değiştirince 20 rage gelsin movement imparing effectler ve poly kalksın ben veririm berserker rage'in immune to fear'ını hatta bütün özelliklerini veririm.

ama toptan vermem acıyosun anırıyo warrior'ın güzel bişi

edit: şaka bi yane 5sn immune cok yahu ne biliyim, warriorda öle bişi cok geliyo bana, belki alışık olmadığımda öle fantastik şeylere. ama şey olabilir mesela bloodrage gibi basıp dmg alıp snare effect kırmak ilginc olabilir.

30 sn cd si olur basarım novadan cıkarım yüzde olarak dmg alırım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...