Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[BF1942] Battlefield oynanan iyi cafeler.

Ahmuriel

Öne çıkan mesajlar

İstanbul'da (tercihen anadolu yakası) sağlam Battlefield tayfası olan birkaç kafe ismi söyleyebilecek olan birileri var mı?
Bildiğim kadarıyla cafelerde genelde yaş ortalaması düşük ve deliler gibi CS oynanıyor sanırım bu durumun geçerli olmadığı cafeler wardır cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. (Bu arada: Evet, ilk mesajım :P)[hline]I take the path less traveled.
Sosyal ağlarda paylaş

adekse sakın haftasonları gitmein,harb okulundan topluca geliorlar,elemanların 1-2si axis'e gecio,allieddeki arklarına bombardıman için yer gösterio,off,hep kavga çıkarana kadar bööle yapıolar,sonra dayak yiyip oturuolar,peh bide geleceğin subayı olcaklar,vurduunda yarısı boşa gidio[hline]less talk,more glock!
Sosyal ağlarda paylaş

ankaradakiler için teamnet rulz b1942'de...[hline]http://www.frp-tr.net
Craven, 17 June 2003 14:23 tarihinde demiş ki:
biz metalciyiz kötüyüz adiyiz siyah giyer kedi keser satanistçilik oynarız içinde gitar olan bütün herşeyi dinler deli gibi kafa sallarız.bu böyle biline
Disappear, 07 July 2003 16:52 tarihinde demiş ki:
molpedin varmi ?
GoD-FoR-Sa-KeN'dan 27 July 2003 22:52 tarihinde bir kızla tanışırken söylenebilecek altın söz:
Yalarım denir sonrada güzel bi tokat yenir... kutluyoruz...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
kadıköyde trip var, bi de netcafe diye bi yer var final in orda(hani zamanında fkm vardı ya), zaten kadıköyde hep o civarda cafeler
beşiktaşta adeksler var, adeks2 iyidir 100 küsür bilgisayar var
grupça gidilmezse çok zevkli olmuyo, arkadaşının kafasını uçurup suratına sırıtmak süpeeeer
ve yarım günlerde falan sakın gitmeyin, herkes "off boş zaman cafeye gidelim" diyo, sonra tripte 50 bilgisayara 100 kişilik sıra oluyo
bazen beşiktaşın derinliklerindeki cafelere gitmek zevkli oluyo(grupça) 8 bilgisayar falan oluyo, takılıyosunuz rahat rahat[hline]Aşağıdakilerden hangisi en aşağıdadır??(viva OSS)
not:small nası yazılıyo?
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
ben gidemiyorum adekse hafta sonları,kesin harp okuluna giden bebeler kavga çıkarıyor,2sini tek başıma tokatlıyorum,fıs böyle geleceğin subayımı olur beav.[hline]tık!we dont die!we go to hell and regroup.
And when he gets to Heaven
To Saint Peter he will tell.
One more soldier reporting, Sir
I've served my time in Hell!

Sosyal ağlarda paylaş

Adekse biz arkadaşlarla toplanıp gidiyoruz,DoD ve BF oynuyoruz,nefis oluyor.En son bayramdaki Dod oynadığımızda (4 vs 4) 3.katta bizim sesimizden başka ses çıkmıyordu :)[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a ; Grynn , Botanika)

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
said:
DoGMeaT, 16 December 2003 16:43 tarihinde demiş ki:
ben gidemiyorum adekse hafta sonları,kesin harp okuluna giden bebeler kavga çıkarıyor,2sini tek başıma tokatlıyorum,fıs böyle geleceğin subayımı olur beav.[hline]tık!we dont die!we go to hell and regroup.
And when he gets to Heaven
To Saint Peter he will tell.
One more soldier reporting, Sir
I've served my time in Hell!

kchgjbfkajşsdhaşskjd :P :)
tabiki tartışmasız #trip[signature][hline]If I were you , I wouldn't do that ...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Abicim düz Bf istiyorsan (Road to Rome-Şahsen Secret Weapon tavsiye etmiyorum,Abartı çarpı 15.000 yani :) ) Trip'i dene çünkü orda milletin bf oynama oranı daha yüksek.
Ama diyorsan ben Desert Combat'ta oynayacam o zaman seni Etna'nın alt katına alıyoruz.256MB'lık Fx 5600, Athlon 2000+ lı bilgisayara oturtuyoruz ve bokunu çıkarana kadar %90 grafik kalitesinde Bf oynatıyoruz.Ben şahsen etna'yı onererim ama alt kattaki bilgisayarlarda oynama şartıyla (tripten 500 bin daha ucuz bu arada saati ve tripte her makinada bf yok belirteyim ).

Sonuçta Desert oynayacaksan Etna'ya alalım seni.

Bir ara da bf çevirek yaw.Apache ile adam oldurmeyi ozledim,(stingerla uçak indirmeyi de :) ).Gelin ve Rambo Ramzullah'ın gazabından payınızı alın! NIHAHA[signature][hline]What we do in life,echoes in eternity.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...