Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Telegolde yeni bombalar.

Ra_d

Öne çıkan mesajlar

said:
Nukem_Verite, 26 January 2004 04:17 tarihinde demiş ki:
ahmet çakar orhan saka diye bi herifi felaket döt etti yannız.
ya valla neler döndüğü belli değil
ne güzel istanbul be

ne güzel istanbul be: KURTLAR VADİSİ izleyicisiyiz galiba ;) Çakır abiye selamlar!!! :lol:[signature][hline]yer:Fenerbahçe Cumhuriyeti
başkent:Kadıköy
Sosyal ağlarda paylaş

Güntekinde sabır taşı oldu ya. Yannız Lucescu'nun bir an evvel bi doktora görünmesi lazm. Çok hızlı ve gereksiz konuşuo. Basın toplantılarında o çevirmene allah kolaylık versin. Çevirmenin lafı bitmeden devam edio, çevirmenin ağzına tıkıo lafları.

Ben Hıncal Uluç'u merak ediorum ne dicek bakalım akşam.

[signature][hline]This Cat Scratches Free.

[Bu mesaj Catscratch tarafından 26 January 2004 15:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Küfür yemeyi haketmiyor demek!

Bir kişi çıkıp telefonda aslan kesiliyor.
Tuttuğu takımın antrenörü
Karşısına geliyor laf edemiyorsa.
Ama sevmediği bir takımın antrenörüyle telefonda konuşuyorsa ve bu adam ülke sporunun bi yerlere gelmesi için çalışıyorsa hiç yoktan yere sadece düşüncelerini söyledi diye hakaret yiyorsa.
Ahmet Çakar denilen vasıfsız herifin sonuna kadar küfür yemeye hakkı vardır.
Ayrıca Türkiye Liglerine ihanet etmek şike yapmak maç üzerinden para kazanmak ülkeyi dolandırmak demektir.Ülke dolandıranada küfür etmeyelim sevelimmi?[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

Eğer ahmet çakar la konuşma şansına sahip olursan
sor bakalım niye bırakmış hakemliği? Sor bakalım Veli Ziya Güler kimmiş napmış o adama?
Herkes bilmez ama çoğunuzun bilmediği birçok şeyi biliyorum bu adamın ne olduğunuda çok iyi biliyorum ne kadar şerefsiz olduğunuda.Anlatsam sana ispatlasam o adamdan tiksinirsin emin ol.Tv den görmekle yorum yapmakla onun nedenli zeki olduğunu anlarsın nede vasıflı olduğunu.
Tv ye çıkarım iki şirinlik yaparım iki dürüstlük cesaret şov yaparım kral olurum.
tabi haklısın burda küfür etme hakkına kimse sahip değil ama elimde değil! Bu yüzden kusura bakma
Lucescu görüşlerine ise katılmıyorum.

neyse fizban boşver. ben o adamın sonuna kadar küfür yemeye layık biri olduğuna inanıyorum bence onun gibilerin yaşamaya bile hakkı yok bu ülkede.[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

Bence kelimesinin ne almam ifade ettiğini biliyormusun sen_?

ben o adamın yaptıklarını biliyorum ettiklerini biliyorum ve nefret ediyorum ülkeye zarar veren bir insanında orda çıkıp yorum yapmasına dayanamıyorum.Bu kadar basit.
Sence ilah olabilir. Ama
BENCE bu ülkede yaşamaya hakkı yok.[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

la havle ya rahatsızmısın acaba?

ben sana git sor diyorum sadece.
Sana zarar veren bir adam gözünle görüyorsun bir suç işliyor zarar veriyor bunu sadece herhangi bir ortamda sen biliyorsun
fakat ben suçsuz diyorum.
Sence ne kadar doğru bu?

ben ispatlıyamamda demiyorum.Seni tanıştırırım 2-3 kişiyle o adamın ne yaptığını belgeleriyle öğrenirsin bu kadar basit.
İster inan ister inanma

neyse fizban daha uzamasın dimi? saygısızlık yapmam bi daha ne haddimize düşmüş Ahmet Çakar gibi ülke sporuna yön veren bir insana laf etmek
hey gidi heyyy[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

şimdi ben blackchaos'a şerefsiz desem suçlu olmuyor muyum ?

bence hiçbir farkı yok bu şahısa şerefsiz dememin, ahmet çakar'a şerefsiz denilmesinden

gereği yapılsın rahatsız ediyor adamın mesajları beni, tanımadığı yüzleşemediği ve onun fikirleriyle uyuşmayan her adama 'şerefsiz' diyor, yeter be atmasın mesaj artık bu forumlara[signature][hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe
Sosyal ağlarda paylaş

mephisto bizim o adamla yıllarca mahkememiz oldu.Tv de çıkıp iki tane şirinlik yapmakla cesaret şov yapmakla adam olunmaz.Siz onu tv den tanıdığınızla biliyorsunuz haftada 2 saatlik bir programda yaptığı yorumlardan tanıyorsunuz.Bende öyle tanısaydım çok iyi biri gelebilirdi.Ama ben gerçeğini gördüm.Eğer tanışma fırsatı bulursanız Hakemlikten niye atıldığını ve Veli Ziya Güler kimmiş napmış o adama.Bi sorun ya.

Ayrıca ben bu forumda bulunan hiçbir insana hakaret bile etmedim.Etmemde.Ama bana zarar vermiş bir insanada içini dışını bildiğim bir insanında kusura bakmayın burda saygı gösteremem!!![signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

ya banane adamdan, beni ilgilendiren buraya yazılan ve yazılmasına izin verilen şeyler

bende derim ozaman bu blackchaos'u ben real'dan tanırım, çok zararı dokundu o yüzden şerefsiz dememde sorun yok

lol var mı böyle birşey ya, birde savunmaymış gibi yazmayın şöyle şeyleri çok göze batıyor[signature][hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...